Dizi Öneri: Ash vs Evil Dead İzlemeli miyim?

asg vs evil dead dizi öneri

Ash vs Evil Dead Aksiyon, Korku, Komedi türünde ABD yapımı dizi. Dizinin Yapımcıları Sam Raimi ,  Bruce Campbell Senaryosu ise Sam Raimi ,  Ivan Raimi ,  Tom Spezialy‘e aittir. Dizi 2015 Yılında Başlamıştır ve Halen devam etmektedir.

Yazarın Dizi Hakkında Görüşlerini Konunun En Altından Okuyabilirsiniz!

Ash vs Evil Dead Konusu:

Ash (Bruce Campbell) şeytanlarla büyük bir mücadele içerisine girer ve ölülerin kitabını yakarak, güneşin de doğması ile şeytanları yok eder. Şeytanların elinden tek kurtulan Ash’tır. Kabusun bittiğini zannederek kulübeden dışarı çıkar fakat iblis hala Ash’ın peşindedir.  Ash Williams (Bruce Campbell) Evil Dead teröründen 30 yıl boyunca kaçmasına rağmen testeresini eline alarak şeytan avlama macerasına devam edecektir. Şeytan “Deadite” tüm insanlığa veba gibi bulaşmış, insanlığı yok etmekle tehtid etmektedir. Bakalım Ash Dünyayı Şeytanlardan Temizleyebilecek mi?

Ash vs Evil Dead Oyuncular:

  • Bruce Campbell -Ashley ‘Ash’ J. Williams
  • Ray Santiago -Pablo Simon Bolivar
  • Dana DeLorenzo -Kelly Maxwell
  • Lucy Lawless -Ruby Knowby
  • Jill Marie Jones -Amanda Fisher

Ash vs Evil Dead Fragman

Ash vs Evil Dead izlemeli miyim? İmdb? Yazar Yorumu?

Her bölümü son derece heyecanlı, Tempolu gerilim dolu ve eğlenceli. Ayrıca müzikleriyle ve kamera çekimleriyle izlerken 80 li yıllara götüren nostaljik bir havası var.  Supernatural ‘i izleyenler bu diziyi de seveceklerdir. Efektler, kurgu ve Mizah çok iyi. Dizi 30 yıl önce çevrilen 1980’li yılların Evil dead filminin devamı niteliğindedir.

Her Sezon 10 Bölümden oluşmakda ve bölümler 30 dakikadır. İzlemek İsterseniz 1 sezonunu bir çırpıda bitirebileceğiniz bir dizi.

İMDB:
8.7  İmdb Puanı;
 İmdb puanı  gayet yüksek.  Abd’de ve Tüm Dünyada İlk Sezonu büyük ilgi görmüş bir dizi. İzlemekten zevk alacağınız bir dizi iğrenç yerleri olabilir ama Ash çok kafa adamdır Güldürmesini Sever 🙂

SİZLERDE DİZİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTİNİZ!

Etiketler: , , , , , ,

Bu Konuya 1 Kişi Birşeyler Yazdı Bence Sende Yaz

  1. İzlemek lazım hiç yabancı dizi izlemedim ama güzele benziyor teşekkürler.

Konuya Yorum Bırakmayı Unutmayın!