Dizi Öneri: Hap and Leonard – Hap ile Leonard

Hap and Leonard Dizi Öneri

Hap and Leonard 2016 yapımı bir ABD Dram, Suç ve Gerilim dizisidir. Yönetmenleri Jim Mickle, Jeff Grace. Dizi SundanceTV tarafından yayınlanmaktadır.

Yazarın Dizi Hakkında Görüşlerini Konunun En Altından Okuyabilirsiniz!

The OA Konusu:

Beyaz işçi sınıfı bir emekçi olan Hap Collins (James Purefoy) Vietnam Savaşı sırasında askeri hizmetini reddettiği için gençliğini federal hapishanede geçirmiştir. Şimdi 30’lu yaşların sonlarına dayanmış Doğu Teksas Plantasyonunda gül toplama işi ile uğraşmaktadır. Meslektaşı ve yaşamı boyunca en iyi arkadaşı Leonard Pine (Michael K. Williams) ise ciddi öfke sorunları olan bir eşcinsel ve aynı zamanda Vietnam gazisidir. İkili 1980’li yılların Doğu Teksas’ında kanunlara uygun olarak yaşamaya çalışmaktadır. Hap’ın eski eşi Trudy (Christina Hendricks) iki yıl sonra Hap’ın reddedemeyeceği bir teklif ile karşısına çıkar.

The OA Oyuncular:

  • Christina Hendricks –Trudy Fawst
  • James Purefoy –Hap Collins
  • Jimmi Simpson –Soldier
  • Pollyanna McIntosh –Angel
  • Bill Sage –Howard

The OA Fragman

The OA izlemeli miyim? İmdb? Yazar Yorumu?

2016 yılının sonlarına doğru nete düşen güzel izlenilebilir bir dizi hap ve leonard’ın inanılmaz yaşantısını anlatmaktadır. Dram ve gerilim in yanına komedi de eklenince güzel izlenilebilir bir dizi çıkmış ortaya 🙂 Dizi mini dizi kategorisine giriyor. İzlemek istediğinizde kısa sürede bitirebileceğiniz bir dizi. Bölüm süreleri 45 dakika.

İMDB:

7.3  İmdb Puanı; 2016 yılının son zamanlarında dizilerde benim gibi kıtlık çeken arkadaşlar için yoklukda gider diyebileceğim türden bir dizi .


SİZLERDE DİZİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTİNİZ!

Etiketler: , ,

Konuya Yorum Bırakmayı Unutmayın!