Dizi Öneri: iZombie – Ben Zombiyim

iZombie Yabancı Dizi Öneri

iZombie, Rob Thomas ve Diane Ruggiero-Wright tarafından CW kanalı için geliştirilen televizyon dizisidir. Dizi, DC Comics’in Vertigo markası ile yayınlanan, Chris Roberson ve Michael Allred’in iZombie isimdeki çizgi romanının uyarlamasıdır.

Yazarın Dizi Hakkında Görüşlerini Konunun En Altından Okuyabilirsiniz!

iZombie Konusu:

OliviaLivMoore; pembe yanaklı, disiplinli bir asistan doktordur. Geceleyin katıldığı partinin beklenmedik bir şekilde zombi beslenme çılgınlığına dönüşmesiyle o da bir zombiye dönüşür. Yeni zombilerden biri olarak Liv, insanlığını korumak ve açlığını gidermek için taze insan beyni yemeye gereksinmektedir ve bunun için bir adli tıp kurumunda işe girer, fakat yeni beslenme şeklinin cinayetleri çözmesine yardımcı olacak türden bir yan etkisi de vardır: ölen kişilerin anılarını özümseyebilmektedir.

iZombie Oyuncular:

  • Rose McIver –Olivia “Liv” Moore, Eski asistan doktor, şimdiyse bir zombi ve adli tıp memurunun asistanı olarak çalışıyor.

  • Robert Buckley – Major Lilywhite, Liv’in eski nişanlısı.

  • Malcolm Goodwin – Clive Babinaux Yerel polis dedektifi.

  • Rahul Kohli – Dr. Ravi Chakrabarti Liv’in patronu.

iZombie Fragman:

iZombie izlemeli miyim? Yazar Yorumu!

Konusu çok farklı, en başta başrol oyuncusu olmak üzere oyuncuları çok sempatik, korkudan ziyade hafif gerilim ama çok daha eğlenceli bir dizi. Çizgi romandan diziye çevrilmiş bir yapım. Başrol Rose McIver Liv karakterini harika oynuyor. İzleyen bir çok kişi Rose McIver için izlediğine eminim.

Zombie olayına başka bir yönden bakılmış, zombie denince korku akla gelir ancak daha çok eğlenceli azcık gerilimli bir dizi olmuş.

iZombie Şuan 3 sezonunda Bölüm süresi 45 dakika.

İMDB:
8,8 İmdb Puanı;
 İmdb puanı gayet güzel bir puan dizinin konusu kendini izletiyor. diğer zombi dizilerinden farklı konusu var beğendim. Kız zombi olunca daha güzel oldu 🙂


SİZLERDE DİZİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTİNİZ!

Etiketler: , , , ,

Konuya Yorum Bırakmayı Unutmayın!