Dizi Öneri: Legends of Tomorrow – Yarının Efsaneleri

Legends Of Tomorrow Dizi Öneri

DC’s Legends of Tomorrow, 2016 Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim ve Gizem konulu ABD Dizisi. Yönetmen: Gregory Smith, Antonio Negret, David Geddes. Senaryo: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Marc Guggenheim. Legends of  tomorrow The CW kanalında yayınlanmaktadır ve halen devam etmektedir.

Yazarın Dizi Hakkında Görüşlerini Konunun En Altından Okuyabilirsiniz!

Legends of Tomorrow Konusu:

Kahramanlar tek başlarına yeterli olmayabilirler… Dünyanın efsanelere ihtiyacı vardır. Geleceği görebilen, zamanda yolcukluk edebilen Rip Hunter olacak olanları engellemek için bir birinden oldukça farklı olan iki grubu bir araya getirmeye çalışır. İyiler ve kötüler.. Yaklaşmakta olan bu durdurulamaz tehlike sadece dünyayı değil zamanı da tehdit etmektedir. Acaba bu takım daha önce gördükleri hiçbir şeye benzemeyen bu ölümsüz tehdidi ortadan kaldırabilecek mi?

Legends of Tomorrow Oyuncular:

  • Victor Garber -Dr. Martin Stein (Firestorm)
  • Brandon Routh -Ray Palmer (The A.T.O.M.)
  • Arthur Darvill -Rip Hunter
  • Caity Lotz -Sara Lance (White Canary)
  • Franz Drameh -Jefferson ”Jax” Jackson (Firestorm)
  • Amy Pemberton -Gideon
  • Dominic Purcell -Mick Rory (Heat Wave)

Legends of Tomorrow Fragman:

Legends of Tomorrow izlemeli miyim? Yazar Yorumu!

Öncelikle dizide oynayan karakterler çok iyi oyuncular hepsi bir araya gelmesi çok iyi ancak iyi bir dizi ortaya koyabildiler mi? CW son zamanlarda senaryo da batıyor, benim gibi bir çok kişi aynı görüşte.  Dizinin ilk bölümünü beğendim daha sonra ileri de gerçekten sıkıldım ve son bölümlere gelince yeniden beğenmeye başladım. Son bölümler güzeller. Sezon finalinden tatmin oldum.  Umarım diziyi iyice harcamazlar…

Dizi 2 sezonda ve 24 bölüm çekilmiş bölüm süreleri 42 dakikadan oluşmakta.

İMDB:
7.1 İmdb Puanı; DC hayranlarının izlemesi gereken bir dizi ancak bazı yerlerinde sıkıcı olabiliyor senaryodan kaynaklanıyor oyuncular gayet sağlam oyuncular sizde göreceksiniz. İmdb Puanı gayet yerinde bir puan zamanınız var ise izlemenizi tavsiye ederim.


SİZLERDE DİZİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTİNİZ!

Etiketler: , , ,

Konuya Yorum Bırakmayı Unutmayın!