Dizi Öneri: Lucifer İzlemeli miyim?

lucifer dizi öneri

Lucifer, Tom Kapinos tarafından üretilen Amerikan fantastik polisiye komedi-drama dizisidir. 25 Ocak 2016’da Fox’da yayınlanmaya başlamıştır. Neil Gaiman,Sam Kieth ve Mike Dringenberg tarafından yaratılan The Sandman çizgi roman serisinden esinlenilen dizinin senaryosunu Mike Carey yazmaktadır. 2016’nın Nisan ayında Fox ikinci sezon için sözleşme yenilemiştir.

Yazarın Dizi Hakkında Görüşlerini Konunun En Altından Okuyabilirsiniz!

Lucifer Konusu:

Cehennemin Tanrılığından bıkan mutsuz Lucifer (Şeytan), Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı deliliği uğruna hakimiyetini sürdüğü cehennemi terk edip, bu şehirde Lux adında bir bar açıp artık fani bir yaşam sürmek ister.Fakat abisi(melek) ve babası(tanrı) onu rahat bırakmaz.

Lucifer Oyuncular:

 • Tom Ellis -Lucifer Morningstar
 • Lauren German -Chloe Decker 
 • Kevin Alejandro -Dan Espinoza 
 • D.B. Woodside -Amenadiel 
 • Lesley-Ann Brandt -Mazikeen 
 • Scarlett Estevez -Trixie
 • Rachael Harris -Linda Martin
 • Tricia Helfer -Charlotte 
 • Aimee Garcia -Ella Lopez

Lucifer Fragman

Lucifer izlemeli miyim? İmdb? Yazar Yorumu?

İzlemekten zevk alacağınız çok keyifli bir dizi. Çok iyi  ve yerinde bir başrol oyuncusu seçmişler diyebilirim Tom Ellis -Lucifer Rolü ile harika işler çıkarıyor. Sahneler, efektler ve oyuncuların performansı çok iyi. Dizi 2’nci Sezonunda ve Bölümleri 13 bölüm, her bölüm 42 dakikadan oluşmakta. Cehennemde Canı sıkılmış bir Şeytan dünya’ya eğlenmek için gelirse neler olur? 😀

 İMDB:

8.3 İmdb Puanı; İmdb puanı tam yerinde verilmiş bir puan. Genelde Çoğu Yapımda Şeytan kötü  bir şey olarak gösterilir ancak bu dizide şeytan sizi kendisine sevdirecek. Bir de dizi başrol karakteri yakışıklı bir karakter olduğu için “Tom Ellis” Bayanların’da ilgisini çekti bu yüzden 🙂 

Diziyi İzleyebileceğiniz Online Dizi Siteleri:

SİZLERDE DİZİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTİNİZ!

Etiketler: , , , , , ,

Bu Konuya 5 Kişi Yorum Yapmış Sende Yorum Yap

 1. Böyle dizilerde Yüce Allah ile dalga geçer gibi diyaloglar olduğu için ben tehlikeli görüyorum. Supernatural da aynısını yaşadım 5 sezon falan izledim sonrasında Tanrıyla falan konusmaya basladılar saçmaladılar sinirlenip diziyi bıraktım. Tabi bu her insanın kendi görüşüne göre değişir. Bu benim görüşüm.

  • Evet Seymen Bey; yorumunuza ve görüşünüze hak veriyorum. Bende supernatural 6 sezona kadar izledim ilk 4 sezon çok güzeldi daha sonra sizin ile aynı sorundan dolayı bıraktım diziyi saçmalamaya başladılar.
   Yorumunuz için Teşekür ederim.

 2. Kesinlikle izlenilmesi gereken bir dizi herkese tavsiye ediyorum.

 3. Lucifer hiç izlemedim en kısa zamanda izlemek için zaman ayıracağım

 4. İzlerken çok keyif aldığım dizilerden bir tanesi. Mutlaka şans vermelisiniz diye düşünüyorum.

Konuya Yorum Bırakmayı Unutmayın!