Dizi Öneri: Quantico İzlenmeli mi!

Quantico Dizi Öneri

Quantico, 2015 ABD yapımı bir yabancı dizidir. Türü Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem, Romantik, Suç üzerinedir.  Yönetmen’i Marc Munden. Senaryosu ise Joshua Safran, Logan Slakter ikilisine aittir. ABC kanalında yayınlanmaktadır.


Yazarın Dizi Hakkında Görüşlerini Konunun En Altından Okuyabilirsiniz!


Quantico Konusu:

FBI akademi’ye yeni ajanlarını aramaktadır, Alex Parrish’ın adaylık başvurusunun kabul edilmesiyle hayatı değişecektir. Akademiye birçok öğrenci kabul edilmiştir ancak verilen görevlerdeki başarılarına göre elenerek sadece başarılı olanlar yeni ajanlar olacaktır ancak Amerika’ya yapılmış en büyük terörist saldırısının ardından tüm adaylar şüpheli konumuna gelecektir. Alex bu saldırıdan şans esiri kurtulmuş olsa da FBI gözünde en büyük şüpheli odur ya gerçeği ortaya çıkartacaktır yada bu saldırı onun üzerine atılacaktır. Bakalım Alex Bu işin Altıntan kalkabilecek mi?


Quantico Oyuncular:

  • Priyanka Chopra -Alex Parrish
  • Josh Hopkins -Liam O’Connor
  • Jake McLaughlin -Ryan Booth
  • Aunjanue Ellis -Miranda Shaw
  • Yasmine Al Massri -Nimah and Raina Amin
  • Johanna Braddy -Shelby Wyatt
  • Tate Ellington -Simon Asher
  • Anabelle Acosta -Natalie Vasquez

Quantico Fragman


Quantico izlemeli miyim? İmdb? Yazar Yorumu?

FBI ajanlarının nasıl eğitildiğine dair bilgiler ve yaşamından kesitler sunan Abd yapımı bir polisiye dizisi.Üstelik Hollywood’un en güzel en yetenekli kızı da başrol oyuncusu Priyankaya. İlk 3 bölümünü izlemiş olmakla birlikte, diziyi akıcı bol entrikalı ve düşündürücü buldum. Priyanka gerçekten bir terörist mi ? Tüm bu oyunlar ona niçin oynandı? İpuçlarını birleştirip efsane bir ajan olabilecek mi bunu zamanla göreceğiz.

Dizinin İlk Sezonu 22 Bölüm Bölüm süreleri 43 dakikadan oluşmakta dizinin şuan 2 nci sezonu yayınlanmaktadır.

İMDB:

7,2 İmdb Puanı;  İmdb puanı diziye göre tam yerinde verilmiş ne çok iyi ne çok kötü sürükleyici bir dizi bana göre bir gençlik dizisi çok fazla genç karakter mevcut FBI ajanlarının nasıl yetiştirildiğini merak ediyorsanız İzlemenizi tavsiye ederim.


SİZLERDE DİZİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTİNİZ!

Etiketler: , , , , ,

Konuya Yorum Bırakmayı Unutmayın!