Dizi Öneri: Taken

Taken Yabancı Dizi Öneri

Taken, 2017 yılında ekranlara gelen ABD Aksiyon ve Gerilim türünde NBCUniversal yapımı dizi. Dizinin yönetmeni Alex Graves. Senaryo Cary Alexander.

Yazarın Dizi Hakkında Görüşlerini Konunun En Altından Okuyabilirsiniz!

Taken Konusu:

Film Bryan Mills’in eşi ve kaçırılan kızı üstüne odaklanırken dizi versiyonu izleyiciyi henüz karısı ve çocukları olmayan Mills’in gençlik yıllarına götürecektir. CIA ajanı Bryan’ın evlenmeden önceki hayatı ve suçlularla mücadelesi işlenecektir.

Taken Oyuncular:

  • Clive Standen -Bryan Mills
  • Jennifer Marsala -Riley
  • James Landry Hébert -Rem
  • Simu Liu -Faaron
  • Jennifer Beals -Christina Hart
  • Monique Gabriela Curnen -Becca Vlasik

Taken Fragman:

Taken izlemeli miyim? Yazar Yorumu!

2008, 2012 ve 2015 yapımı, toplam üç seriden oluşan Taken adlı filmin dizi uyarlamasıdır. Luc Besson’un yapımcısı olduğu filmin üç serisinde de kaçırılan kızını kurtarmaya çalışan emekli CIA ajanı “Bryan Mills” karakterini Liam Neeson oynamıştır. Birinci seri 118 milyon dolar bütçe ile çekilmiş ve 928.7 milyon dolar hasılat elde etmiştir. İkinci seri 43 milyon dolar bütçe ile 376.1 milyon dolar ve üçüncü seri 55 milyon dolar bütçe ile çekilerek 326.5 milyon dolar gişe hasılatına imza atmıştır.Dizide ise “Bryan Mills” karakterini oynamak için Vikings dizisinde “Rollo” karakterini canlandıran Clive Standen seçilmiştir.

İMDB:
6,6 İmdb Puanı;
 İmdb puanı düşük kalmış bir dizi senaryosu daha önce Taken filmi ile özdeşleştiği için izleyici aynı olayları tekrar izlemek istemediğini düşünüyorum. Filmin yanında sönük kaldı. 6.6 düşüşlerde. Yoklukta İzlenir.


SİZLERDE DİZİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTİNİZ!

Etiketler: , ,

Konuya Yorum Bırakmayı Unutmayın!