Dizi Öneri: The Blacklist – Kara liste

The Blacklist Dizi Öneri

Blacklist, NBC’de 23 Eylül 2013’te NBC’de gösterime giren bir Amerikan suç filmi televizyon dizisidir. Pilot bölüm Jon Bokenkamp tarafından yazılmış ve Joe Carnahan tarafından yönetilmiştir. Serinin yapımcıları Bokenkamp, ​​John Eisendrath ve Sony Pictures Television, Universal Television ve Davis Entertainment için John Davis’i içeriyor.

Yazarın Dizi Hakkında Görüşlerini Konunun En Altından Okuyabilirsiniz!

The Blacklist Konusu:

Eski ABD Deniz Kuvvetleri görevlisi Raymond “Red” Reddington (James Spader), zamanla yüksek profilli bir suçluya dönüşüyor. Onca yıl yakalanmadan hayatını sürdüren Red kendi isteği ile FBI’a teslim oluyor. Elinde FBI’ın, yıllardır derlediği dünyadaki en tehlikeli suçluların bir listesini bulunduğunu ve bu bulmak için kendisininde işin içinde olmak istediğini şart koşup karşılığında listedeki kişiler hakkında bilgi vermeye hazır olduğunu söyler. Yanına sadece ortak olarak, çaylak FBI olan Elizabeth Keen (Megan Boone) ‘ı alır ve listedeki suçluların peşine düşer.

The Blacklist Oyuncular:

  • James Spader -Raymond ‘Red’ Reddington
  • Megan Boone -Elizabeth Keen
  • Diego Klattenhoff -Donald Ressler
  • Harry Lennix -Harold Cooper
  • Hisham Tawfiq -Dembe Zuma
  • Ryan Eggold -Tom Keen
  • Amir Arison -Aram Mojtabai
  • Mozhan Marnò -Samar Navabi

The Blacklist Fragman:

The Blacklist izlemeli miyim? Yazar Yorumu!

İnsanın beynini düşünmeye sevk eden ama sevk ederken kesinlikle bunaltmayan bir senaryo ve oyunculuk kalitesi… Son dönemdeki en iyi dizi… Temposu yüksek akıcı bir dizi. Özellikle son bölümlerde merak duygusunu iyi perçinlemişler.

Bütçenin kısıtlı olması efektlere ve çatışmalara yansırken her bölüm nihayete ulaştırılan olaylar genelde oldukça klişe şekilde sonlanıyor.Merak unsurunun devamlı ayakta tutulması diziyi izlemenizin en büyük nedeniyken James Spader’ın performansına Megan Boone sevimliliğiyle katkıda bulunuyor.

The Blacklist 4 sezon. Toplam 82 bölüm. Bölüm süreleri 54 dakikadan oluşmakta. Halen devam etmektedir.

İMDB:
8,1 İmdb Puanı;
 İmdb puanı gayet güzel, konu ve senaryo bakımından kendine bağlayan bir dizi. İzlemenizi Tavsiye ederim.


SİZLERDE DİZİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTİNİZ!

Etiketler: , , ,

Konuya Yorum Bırakmayı Unutmayın!