Dizi Öneri: The Vampire Diaries İzlemeli miyim?

the vampire diaries dizi öneri

Vampir Günlükleri (The Vampire Diaries) L. J. Smith.‘in aynı isimli kitap serisinden, Dawson’s Creek dizisinin de yazarlarından olan Kevin Williamson ve gösterimden kaldırılan Kyle XY dizisinin yazarlarından olan Julie Plec tarafından uyarlanan televizyon dizisidir. Projenin uygulayıcı yapımcıları ise The CW’nin bir diğer dizisi Gossip Girl’ün de uygulayıcı yapımcılarından Leslie Morgenstein ve Boby Levy’dir. Dizinin pilot bölümünü daha önce True Blood, Dexter, Veronica Mars, Cold Case gibi dizilerde de yönetmenlik yapmış olan Marcos Siega çekmiştir. Dizinin ilk bölümü 10 Eylül, 2009  Th CW Television Network kanalında yayınlanmıştır. The Vampire Diaries 7’inci sezondadır ve halen devam etmektedir.

Yazarın Dizi Hakkında Görüşlerini Konunun En Altından Okuyabilirsiniz!

The Vampire Diaries Konusu:

Dizide esas işlenen konu: hikayenin baş kahramanı Elena Gilbert (Nina Dobrev), karanlık geçmişlere sahip Stefan ve Damon arasında yaşanan aşk üçgenidir. Kasabanın gizemli geçmişi çözülmeye başladıkça Elena’nın hain görsel ikizi Katherine de hem kasabadan hem Stefan, Damon ve Elena‘dan intikam almak amacıyla olaya dahil olur.

 Kasabanın yönetimi orijinal kurucu ailelerin soyundan gelenlerden oluşan “Kurucular Konseyi“nin elindedir. Kurucu ailelerden bazıları; Salvatore’lar, Gilbert’lar, Fell’ler, Forbes’lar ve Lockwood‘lardır. Konsey hiçbir şeyden haberi olmayan kasaba halkını vampirler, kurtadamlar gibi doğaüstü tehditlerden korumaya çalışır.

The Vampire Diaries Oyuncular:

  • Paul Wesley -Stefan Salvatore 
  • Ian Somerhalder -Damon Salvatore 
  • Kat Graham -Bonnie Bennett 
  • Candice King -Caroline Forbes 
  • Zach Roerig  -Matt Donovan
  • Michael Trevino  -Tyler Lockwood 
  • Nina Dobrev  -Elena Gilbert
  • Steven R. McQueen  -Jeremy Gilbert 
  • Matthew Davis  -Alaric Saltzman 
  • Michael Malarkey  -Enzo St. John

The Vampire Diaries Fragman

The Vampire Diaries izlemeli miyim? İmdb? Yazar Yorumu?

 Güzel bir Gençlik Dizisi Alacakaranlık filmini izleyipde beğenenler bu diziye de bayılacaklardır konusu ,sahneler ve efektler güzel oyunculuklar idare eder. Son bir kaç sezon senaryoda saçmalamış olabilir ancak izleyici kitlesinden birşey kaybetmedi.

Dizi 17  dalda ödül almış 13 kez de ödüle aday olarak gösterilmiştir. Büyük ilgi görmüş bir dizi.

 İMDB:

7.8 İmdb Puanı;  Sürükleyici sağlam bir dizi genelde genç kitle nin hayranı olduğu bir dizi. Romantik türünde olduğu için bayan dizi severlerin ilgisini çeken bayan izleyicisi fazla olan bir dizi oylama yapılsa bayanların çoğu bu diziyi seçeceğini eminim 🙂

Diziyi İzleyebileceğiniz Online Dizi Siteleri:

SİZLERDE DİZİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTİNİZ!

Etiketler: , , , , , , , ,

Konuya Yorum Bırakmayı Unutmayın!