Dizi Öneri: Narcos İzlemeli miyim?

Narcos, Amerikan Suç Draması dizisi. 28 Ağustos 2015 tarihinde Netflix’de yayına başladı. Uyuşturucu baronu olan Pablo Escobar’ın ve Medellín Karteli’nin olaylarını anlatır. İlk sezonunun tüm bölümleri 28 Ağustos 2015’de yayınlanmış olup, 10 bölümden oluşmaktadır. İkinci sezon ise 10 bölüm olarak 2 Eylül 2016 tarihinde yayınlanmıştır.

Yazarın Dizi Hakkında Görüşlerini Konunun En Altından Okuyabilirsiniz!

Narcos’ un Konusu:

Uyuşturucu İle Mücadele Dairesi’nde çalışan bir Meksikalı bir ajan olan Javier Pena, ünlü Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar’ı yakalamak için Birleşik Devletler tarafından Kolombiya’ya yollanır.

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanacak dizi, dünya çapına yayılmış bir uyuşturucu şebekesini engellemeye çalışan kolluk kuvvetlerini konu edinecek.

Narcos Oyuncular:

 • Wagner Moura  -Pablo Escobar (Medellin Karteli)
 • Raúl Méndez  -César Gaviria (Kolombiya başkanı.)
 • Boyd Holbrook  -Steve Murphy (Amerikalı narkotik polisi.)
 • Pedro Pascal  -Javier Pena (Murphy ile birlikte çalışan narkotik polisi.)
 • Juan Pablo Raba -Gustavo  (Escobar ortağı. Aynı zamanda kuzeni.)
 • Maurice Compte  -Horacio Carrillo (Arama Birliğinde Albay)
 • Paulina Gaitan  -Tata Escobar (Escobar’ın eşi.)
 • Luis Guzman  -José Rodríguez Gacha (Medellin Kartelleri’nin kurucu üyelerinden)
 • Joanna Christie -Connie Murphy (Stave Murphy’nin eşi.)
 • Jorge A. Jimenez  -Poison(Zehir) (Escobar’ın adamı.)
 • Stephanie Sigman  -Valeria Velez (Gazeteci ve Escobar’ın sevgilisi)
 • Ana de la Reguera  -Elisa (Gerilla birliğinin kurucusu.)

Narcos Fragman

Narcos’u izlemeli miyim? İmdb? Yazar Yorumu?

Tam Adı ile Pablo Emilio Escobar Gaviria Meşhur Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı. Daha önce Pablo Escobar hakkında ufak bir belgesel izlemiştim gayet hoşuma gitmişti bu kadar suça karışmış ve genç yaşta zengin olmuş bir kişi nasıl oluyor da yakalanması zor oluyor diye merak etmiştim netflix tarafından diziye aktarılan bu yapım büyük ilgi gördü. Narcos’u izlediğinizde farkedeceksiniz ki senaryoyu yazan yönetmen diziye birazda kendinden birşeyler katmış ilgi görsün diye. Dizi çok çabuk ilerliyor arkadaşlar olaylar çok çabuk gelişiyor dizide bir bakmışsınız 2 sezonun sonuna gelmişsiniz Gayet Sürükleyici:)

Pablo Escobar’ın oğlu Juan Pablo Escobar Narcos hakkında yönetmen ve yazarı eleştiren yorumlar yapmıştır bu yorumları bu sayfadan okuyabilirziniz. Pablo Escobar’ın Oğlunun Dizi Hakkında görüşleri 

İMDB:
İmdb 8,9; Biyografi ve Polisiye Tarzında Dizi sevenler bu diziyi kaçırmasın. Wagner Moura Pablo Escobar rolünü gercekten Pablo Escobar’dan daha iyi canlandırmış, harika bir oyunculuk sergilemiş ancak Escobar’ın oğlu Juan’ın da dediği gibi gerçek hikaye arasında uyumsuzluklar var. Gerçek hikaye ile karşılaştırmadan izler isek dizi gerçekten harika. Müzikler sahneler harika. Wagner Moura’ nın mimikleri jestleri için bile izlenir.

SİZLERDE DİZİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTİNİZ!

Etiketler: , , , , , , , ,

Konuya Yorum Bırakmayı Unutmayın!