Prison Break: Devam – 5 Sezon Nisan’da Geliyor!

Prison Break Devam

Merhaba Yabancı Dizi Severleri;

2016 yılında yabancı dizi sektöründe çok fazla polemiğe konu olan Prison Break’ın devam edip etmeyeceği konusuydu. Sonunda yayın tarihi belli oldu.

Öncelikle belirteyim yeni sezon hakkında hiç bir spoiller vermeyeceğim 🙂

Prison Break 5 Sezon Yayın Tarihi

4 Nisan 2017 de Yani Salı Günü İlk Bölümü Yayınlanacak. Prison Break’in 5 inci sezonu 9 bölümden oluşuyor. Fox kanalında yayınlanacak.

Prison Break 4 Sezonda Neler Olmuştu Hatırlayalim

Michael’ın, Sara’nın ölmediğini öğrenmesiyle başlar ve 22 bölüm sürer. Bu sezonda Ajan Don Self’in oluşturduğu ekip örgüt’ün kara kitabı olarak bilinen Scylla adlı diski ele geçirmeye çalışacaklardır. Bu diskte çok özel bilgiler bulunmaktadır. Eğer mahkumlar bu görevi kabul etmezlerse Fox River’a geri döneceklerdir. O yüzden görevi kabul edip Michael’ın önderliği altında Scylla’yı ele geçirmeye çalışmaya başlarlar. Tabi Şirket ise bu diski koruyamaya başlayacaktır. Özellikle bu işe James Whistler’ı öldürmekle başlarlar. Bu yüzden pek çok kişi ölecektir özellikle de mahkumların tanıdıkları. Bu uğurda birçok kişinin yolu kesişecektir. Scofield’ın annesi aslında ölmemiştir ve 4. sezonda rol alır. Büyük Kaçış: Son Kaçış filmiyle biter.

Prison Break 5 Sezon Fragmanı

Prison Break 5 Sezon Bomba Gibi Geliyor…

Bu Konuya 2 Kişi Yorum Yapmış Sende Yorum Yap

  1. Sonunda ya.. Valla aylardır bu haberi bekliyoruz. En sonunda güzel bir haber geldi..

  2. Bitmesine çok üzülmüştüm çünkü tüm sezonları neredeyse bir haftada izledim harika bir dizi başlıyor olması çok çok iyi olacak bu denli kaliteli diziler hemen bitmemeli.

Konuya Yorum Bırakmayı Unutmayın!