Menü
Menü
Menü 1
Menü

Dizi Öneri

Fakir Yazar

Z Nation’da Amerika Başkanlık Seçimi

09 Kasım 2016
Cem

Z Nation 3 sezon 8 inci Bölümde senaryoda konu sıkıntısından dolayı boşluğu doldurmak için dizinin Bölümünün konusu Amerika Başkanlık Seçimiydi. Tabiki Seçimleri Diziye göre uyarlamışlar 🙂

3 Sezon 8 Bölüm Özeti

Olaylar Nasıl oldu?

jip

Sketchy, Skeezy İkilisi ve Doc, Addy

Doc ve Addy Murphy’nin Bebeğini Bulup Murphy e karşı koz olarak kullanmak için bebeği bıraktığı çiftlik evine doğru yola çıkarlar ancak yolda araçları bozulur.  Arkadan Amerikan Makam aracı 2 koruması ile Sketchy ve Skeezy ikilisi gelir. Doc ve Addy bu duruma çok rahatsız olurlar ama araçları bozuk olduğu için mecburen katlanırlar.

Bir süre sonra bir kasabaya varırlar kasabada herkesin toplandığı bir sahneye girerler ve orada hayatta kalmış bir grup insan ile karşılaşırlar. Sketchy ve Skeezy İkilisi hemen dolandırmak için başkanlık vaatlerine başlarlar ancak tabiki Doc ve Addy bu işin sonunun nereye varacağını tahmin ediyor 🙂

Başta Zketchy ‘nin vaatlerine inanmayan kasaba ahalisinini zamanla kendine inandırmayı başarır. Zkeezy bu durumdan faydalanıp kasabalıdan bağışları toplamaya başlar (erzak, silah, mühimmat, su vb.) Bu Sırada Amerika Başkanı olan Donald Trump a benzeyen bir aktör girer Zketchy bu adamın herşeyini çalmış ve adamı arkada bırakıp adamın yaptığı sahtekarlığı kendi yapmaya başlamıştır.

Donald Trump benzeri Aktor Z nation

Donald Trump benzeri Aktor Z nation

Başkanlık seçimine Trump a benzeyen aktör de katılır ve birbirleri ile politika atışmaları başlar. Kasaba topluluğu kime inanacağına şaşırır.

Kasabada ilginç bir hastalık vardır kasabanın suyunun deposuna bir zombi sıkışmış ve suyu zehirlemiştir suyu içen hasta olup ölüyor hemen zombi oluyor Doc hemen işe el koyar ve bir süre sonra bu durumu çözer kömür yedirerek milleti kurtarır.

Gelelim Zketchy ve Trump un Politika atışmalarına: atışmalar sona erdikten sonra kasabalı başkanlığı ikisi arasında oylamaya başlar bu sırada zketchy nin eski dolandırdığı kasabanın adamları gelir ve orayı basar tabi arkalarındanda zombilerde gelir çatışmalar başlar.

baskanlar

Z Nation Başkanların Son Hali

Bu çatışmayı fırsat bilen Doc hastalığı çözmesinin verdiği rahatlık ile Addy i alıp Zketchy nin Makam Jipini de alıp yola düşer. Ancak arkalarından koşan Trump, Sketchy ve Skeezy Zombi Boklu Çamurun İçine Düşer ve Rezil Olurlar 😀

Z Nation 3 Sezon 8 Bölüm Fragmanı

Zombilerde Oy Kullanır 🙂

Yorumlar
Dizi Öneri