Yazar: Cem

Aksiyon Dizileri Dram Dizileri Final Yapan Diziler Popüler Diziler Suç Dizileri

Banshee

(Aksiyon, Suç, Drama)
1265 Okunma
Final Yaptı

8.4
YAZAR 8.5
PUAN 8.3

Banshee, 2013 yılında ekranlara gelen 2016 yılında final yapmış Aksiyon, Dram, Suç türünde amerikan dizisi.

Yaratıcıları: David Schickler, Jonathan Tropper

Konusu


Bir zamanlar ülkenin en ünlüleri arasında yer alan bir mücevher hırsızı (Anthony Starr) hapishaneden yeni çıkmıştır. Yeraltı dünyasından bir arkadaşının yardımıyla, hapishaneye düşmesine neden olan soygundan kazandıklarına sahip olan eski ortağının (Ivana Miličević) peşine düşer. Ama aradan 15 yıl geçmiştir ve Anna olarak tanıdığı kadın artık Carrie ismini kullanan saygın bir emlakçıdır. Kadın Bölge Başsavcısı ile evlidir ve iki çocuğu vardır. Peki ya soygundaki pırlantalara ne oldu? Bu sırada, bizim mücevher hırsızımız kasabaya yeni Şerif ile aynı anda gelir ama birkaç olaydan sonra kahramanımız Şerif Lucas Hood kılığına girer ve kasabaya kendisini öyle tanıtır. Banshee korkunç derecede kanunsuz bir kasabadır. Hood da hemen bu durumu benimser ve bölgenin mafya babasına karşı doldurulur. Ancak bir yerlerde Bay Tavşan ismiyle tanınan bir patron daha vardır. Bu adam da on beş sene önce pırlantalarını çalan ikiliyi aramaktadır.

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Antony Starr Lucas Hood
2 Ivana Milicevic Carrie Hopewell
3 Ulrich Thomsen Kai Proctor
4 Frankie Faison Sugar Bates
5 Matt Servitto Deputy Brock Lotus
6 Hoon Lee Job
7 Ryann Shane Deva Hopewell
8 Lili Simmons Rebecca Bowman
9 Matthew Rauch Clay Burton
10 Rus Blackwell Gordon Hopewell
11 Trieste Kelly Dunn Deputy Siobhan Kelly
12 Demetrius Grosse Deputy Emmett Yawners
13 Ben Cross Mr. Rabbit
14 Anthony Ruivivar Alex Longshadow

Yazar Yorumu


Kocaman bir hikaye ve o hikayenin yavaş yavaş işlenişi. Dizi de her an aksiyon yaşanabilir. Dizi ilk bölümden itibaren izleyiciyi içine alıyor kendisine bağlıyor gayet sürükleyici bir senaryoya sahip. Dizi de ne ararsan var Aksiyon, kan, aşk, cinsellik, tutku, nefret, para, gözyaşı vs. Her bölümü güzel ben şu sezonda şu bölüm kötü dediğim bir bölüm olmadı izlediğimde. Her bölümünü hayranlıkla izledim. Bence bittiği iyi oldu tadında ve yerinde kaldı. Daha fazla uzayan dizilerin nasıl saçmaladıklarını görüyoruz. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.  

3 Yorum
 1. User Avatar
  Reynarar

  Bence dönemin en iyi dizilerinden biriydi ve çok az derecelendirildi! Büyük bir hikaye, harika karakterler, gizem, şiddet! Çok bağımlılık yarattı, her bölüm beni koltuğuma bağladı! Neden bu harika dizi 4 sezon sonunda sona erdi. Bir çok saçma dizi var iken böyle bir dizinin sona ermesi utanç verici!

 2. User Avatar
  Leman Sarı

  Konusu itibariyle çok özgün bir dizi. Diziyi bitirdiğinizde boşluğa düşüyorsunuz ve tekrardan izlemek istiyorsunuz. Çok fazla bilinmeyen bir dizi ama izlemeyenler çok şey kaybediyor.

 3. User Avatar
  Cengiz

  Hiç bir onur, şeref, haysiyeti olmayan insanların hayatları sergileniyor. Anne profilinden tutun, polis, eş, yeğen, yenge… tüm herkesin, herkesi aldattığı, düdüklediği, iğrenç, mide bulandırıcı bir yaşam modelini gözler önüne seren bir film.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

Sweet/Vicious

(Aksiyon, Komedi, Suç)

İlk bölümü 15 Kasım 2016 tarihinde MTV kanalında y …

Devamını Oku

Falling Water

(Düşen Su)

Falling Water, 2016 ABD yapımı Dram türünde Yönetm …

Devamını Oku

Titans

(Aksiyon, Macera, Drama, Bilim Kurgu)

Titans, 2018 yılının sonlarına doğru yayımlanmaya  …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...