Yazar: Kürşat Kanepeci

Aile Dizileri Komedi Dizileri Yoklukta İzlenir

Bob Hearts Abishola

(Komedi, Aile)
297 Okunma
Devam Ediyor

6.1
YAZAR 7.0
PUAN 7.5

İlk bölümü 23 Eylül 2019 tarihinde CBS kanalında yayınlanan Bob Hearts Abishola, Komedi ve Aile türlerinde bir Amerikan sitcom televizyon dizisidir.

Yaratıcılar: Chuck Lorre, Gina Yashere, Eddie Gorodetsky, Alan J. Higgins

Yönetmen: Beth McCarthy-Miller

Konusu


Bob, bir çorap şirketinin sahibidir ve kalp krizi geçirdiği için hastaneye kaldırılır. Hastanede, kendisiyle ilgilenen hemşire Abishola’ya âşık olur. Ancak, Bob’un kendisi gibi ilginç bir karaktere sahip olan Abishola’yı etkilemesi hiç kolay olmayacaktır.

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Billy Gardell Bob
2 Folake Olowofoyeku Abishola
3 Christine Ebersole Dottie
4 Matt Jones Douglas
5 Maribeth Monroe Christina
6 Shola Adewusi Olu Teyze
7 Barry Shabaka Henley Tunde Amca
8 Travis Wolfe Jr. Dele
9 Vernee Watson Gloria
10 Gina Yashere Kemi

Yazar Yorumu


Bob Hearts Abishola, aslında klasik bir hikâyeye sahip. Sevdiği kadını etkilemeye çalışan bir erkeğin yaşadıkları ve çevresindeki insanların bu ilişkiye müdahale etme çabaları anlatılıyor. Ama bu konuda diğer film ve dizilerden farklı olarak sıcacık ve içimizi ısıtan bir dizi yapmayı başarmışlar. Mike and Molly dizisinden tanıdığımız Billy Gardell’ın da başrolde oluşuyla dizi, izlenilebilirliğini bir kat daha artırıyor.

Normalde birçok dizide ana hikâyelerin yanında yan hikâyeler de olur ki içerik genişlesin ve izleyiciler bu sayede de sıkılmasın istenir. Ama bu dizi gerçekten çok kısa ve sadece ana hikâyeyi merkezine alıyor. Bu kısa sürede de hem eğlenip hem de gülebiliyorsunuz. Ama böyle ters köşeye yatırılma, neler olacağını tahmin edememe gibi durumlar yok. Diziyi izledikçe nasıl ilerleyeceğini açıkça anlayabiliyorsunuz. Sizleri sıkacak, korkutacak ya d gerilmenize neden olacak hiçbir undur bu dizide yok. Ya sıcak bir gülümsemeye ya da kocaman bir kahkahaya sahip olacaksınız. Hatta kalp krizinden ölmek üzere olan bir adamın olduğu sahnede eğlenebilirsiniz.

İlk görüşte aşka inanmıyor olabilirsiniz ama bu dizi sizin düşüncenizin değişmesini sağlayabilir. Son olarak bir ilişkide sizin kadar çevrenizdekilerin de söz sahibi olduğunu anlayacaksınız. Bu diziye kesinlikle bir şans verin.

Dizi hakkında hiç eleştiri yapılmamış. İlk eleştiriyi sen yap.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

The Expanding Universe of Ashley Garcia

(Komedi)

İlk sezonu 17 Şubat 2020’de Netflix platform …

Devamını Oku

Orange Is The New Black

(Komedi, Dram, Suç)

Orange Is The New Black, 2013 yılında Netflix tara …

Devamını Oku

Bonding

(Dram, Komedi)

İlk sezonu 24 Nisan 2019’da Netflix platform …

Devamını Oku
User Avatar

Kürşat Kanepeci

Adım Kürşat Kanepeci. 7 Ekim 1987 tarihinde Adana'da doğdum. 2018 yılında Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Kamera kullanmayı seviyorum.Şu an hem iş arıyor hem de KPSS'ye hazırlanıyorum.