Yazar: Cem

Aile Dizileri Aksiyon Dizileri BilimKurgu Dizileri Dram Dizileri Final Yapan Diziler Gerilim Dizileri Yoklukta İzlenir

Colony

(Koloni)
384 Okunma
Final Yaptı

7.3
YAZAR 8.0
PUAN 8.0

Colony, 2016 yapımı Bilim Kurgu , Dram ve Gerilim türünde ABD dizisi. Yönetmenliğini Juan José Campanella. Senaryosu ise Ryan Condal’a aittir. Colony Cuma günleri Usa Network‘de yayınlanmaktadır. İkinci sezonu ile devam etmektedir.

 

Konusu


Gizemli bir uzaylı istilasının ardından, bir aile yeni bir dünya düzeninde birlikte kalmak için savaşmaktadır. Uzaylılar ile işbirliği yapan insanlar ve onlara karşı direnen isyancılar arada kalan bir aile. Will Bowman eski bir FBI ajanı olduğunu uzaylılar ile işbirlikçi olan yönetim öğrenecek, will den isyancıları getirmesini isteyecek. Dizi Will ve ailesinin yaşadıkları olayları konu alınıyor.

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Josh Holloway Will Bowman
2 Sarah Wayne Callies Katie Bowman
3 Peter Jacobson Alan Snyder
4 Tory Kittles Broussard
5 Isabella Crovetti Gracie Bowman
6 Alex Neustaedter Bram Bowman
7 Amanda Righetti Madeline
8 Jacob Buster Charlie Bowman
9 Ally Walker Helena

Yazar Yorumu


Colony konu olarak uzaylıların istilasını ve onlara yardım eden insanların ve bu yönetime direnen direnişçilerin olduğu bir ortamı anlatmakta. Ancak halen ikinci sezonun sonlarına gelmesine rağmen 1 tane bile uzaylı göremedik ben uzaylıyım diyen 🙂 Bu durum izleyicilerin canını sıkıyor sanırım bu yüzden pek ilgi gördüğünü söyleyemem izleyen kesim acaba ileride uzaylıları görecek miyiz merakı ile izlemekte diye düşünüyorum. Senaryo idare eder sürükleyici diğer bölümü merak ediyorsun oyunculuk güzel idare eder. İnşallah sonunu güzel bağlarlar. Dizi hakkında tahminim şudur; uzaylı istilası var ortada bi tane uzaylı yok ilerleyen bölümlerde de uzaylı işgali olmadığı hükumetin komplosu olduğu çıkar ortaya. Böyle biterse dizi şaşırmam.

1 Yorum
  1. User Avatar
    Peker Soruk

    Çok büyük beklentilerle başlayıp hayal kırıklığıyla biten bir dizi. Uzaylı istilasını anlatıyor ama neredeyse uzaylı göremiyorsun. Ama dizi, çok kaliteli oyunculara sahip. Sırf onların hatrına diziye başlayabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

Queen of the South

(Aksiyon, Suç, Drama)

Queen of the South,  2016 yılında yayınlanmaya baş …

Devamını Oku

Curfew

(Aksiyon, Suç, Drama)

İlk bölümü 22 Şubat 2019’da yayınlanan Curfe …

Devamını Oku

My Name is Earl

(Benim Adım Earl)

My Name Is Earl, Greg Garcia’nın yarattığı,  …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...