Yazar: Cem

Dram Dizileri Final Yapan Diziler Macera Dizileri Popüler Diziler

Black Sails

(Kara Yelkenler)
593 Okunma
Final Yaptı

8.3
YAZAR 8.5
PUAN -
İlk Sen Oyla !

Black Sails, John E. Steinberg ve Robert Levine tarafından Starz kanalı için savaş ve macera dalında çekilen TV dizisi. 25 Ocak 2014’te ilk bölümü yayınlanan dizi, bir gün sonra Türkiye’de CNBC-E kanalı tarafından yayınlanmıştır.

Konusu


Michael Bay’in yapımcılığını üstlendiği dizi, Kaptan Flint (Toby Stephens) ve adamları etrafında dönen hikâyeleri anlatmaktadır. Robert Louis Stevenson’ın klasik romanı “Hazine Adası”ndan 20 yıl önce geçmektedir. Kendi zamanının en zeki ve hızlı adamları arasında kabul edilen Flint, adamlarına John Silver (Luke Arnold)’ı ekler. Her türlü tehdide karşı koyarak canlarını korumak için o zamanların suçlu cenneti New Providence Adası’na gitmektedirler.

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Luke Arnold John Silver
2 Toby Stephens Captain Flint
3 Hannah New Eleanor Guthrie
4 Jessica Parker Kennedy
5 Zach McGowan Captain Charles Vane
6 Toby Schmitz Rackham
7 Clara Paget Anne Bonny
8 Winston Chong Joji
9 Tom Hopper Billy Bones
10 Andre Jacobs De Groot
11 Hakeem Kae Kazim

Yazar Yorumu


Spartacüs dizisinden sonra Stars’ın yaptığı ikinci dizi “Black Sails” tabiki spartacüs kadar ilgi gördüğünü söyleyemem. Spartacüs’de olduğu gibi cinselliği insanın gözüne gözüne sokuyorlar yani açık sahnelerin bolca olduğu bir dizi. Bu yüzden erotik diziler kategorisine de koyacağım bu diziyi. Diziye gelirsek oyuncu performansları, giysiler ve sahneler o dönemin korsanlarını yansıtıyor hiç bir problem yok bu konuda. Tek bir eksik yanı var senaryo da arada sırada düşmeler oluyor.

1 Yorum
  1. User Avatar
    Serenay Kara

    Korsanlar, deniz savaşları ve tarih seviyorsanız bu diziyi kaçırmayın derim. Çünkü ben kaçırmadım. İlk sezonun bazı bölümleri sıkıcı olsa da 2. sezon o kadar güzel olmuş ki kendini fazlasıyla affettiriyor. Atmosfer, çok gerçekçi ve sanki zamanda yolculuk yapmış gibi hissediyorsunuz. Belli ki çok emek harcanmış.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

Grisse

(Dram)

2018 yılının sonlarında izleyicilerle buluşan Gris …

Devamını Oku

Why Women Kill

(Dram, Komedi, Suç)

İlk bölümü 15 Ağustos 2019 tarihinde CBS kanalında …

Devamını Oku

3% – Yüzde 3

(Yüzde Üç)

3% Yüzde 3 Netflix in yeni dizisi 2016 yapım Aksiy …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...