Yazar: Cem

Dram Dizileri Final Yapan Diziler Gerilim Dizileri Suç Dizileri Yoklukta İzlenir

Hap and Leonard

(Hap ile Leonard)
123 Okunma
Final Yaptı

7.5
YAZAR 8.0
PUAN 7.5

Hap and Leonard 2016 yapımı bir ABD Dram, Suç ve Gerilim dizisidir. Yönetmenleri Jim Mickle, Jeff Grace.

Konusu


Beyaz işçi sınıfı bir emekçi olan Hap Collins (James Purefoy) Vietnam Savaşı sırasında askeri hizmetini reddettiği için gençliğini federal hapishanede geçirmiştir. Şimdi 30’lu yaşların sonlarına dayanmış Doğu Teksas Plantasyonunda gül toplama işi ile uğraşmaktadır. Meslektaşı ve yaşamı boyunca en iyi arkadaşı Leonard Pine (Michael K. Williams) ise ciddi öfke sorunları olan bir eşcinsel ve aynı zamanda Vietnam gazisidir. İkili 1980’li yılların Doğu Teksas’ında kanunlara uygun olarak yaşamaya çalışmaktadır. Hap’ın eski eşi Trudy (Christina Hendricks) iki yıl sonra Hap’ın reddedemeyeceği bir teklif ile karşısına çıkar.

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Christina Hendricks Trudy Fawst
2 James Purefoy Hap Collins
3 Jimmi Simpson Soldier
4 Pollyanna McIntosh Angel
5 Bill Sage Howard

Yazar Yorumu


2016 yılının sonlarına doğru nete düşen güzel izlenilebilir bir dizi hap ve leonard’ın inanılmaz yaşantısını anlatmaktadır. Dram ve gerilim in yanına komedi de eklenince güzel izlenilebilir bir dizi çıkmış ortaya 🙂 Dizi mini dizi kategorisine giriyor. İzlemek istediğinizde kısa sürede bitirebileceğiniz bir dizi.

1 Yorum
  1. User Avatar
    Duru Su

    Dizinin kendine has bir hikayesi var. İzlerken çok da sıktığı söylenemez. Bölüm bölüm eğlendirdiği bile söylenebilir. Her sezonunun da sadece 6 bölümden oluştuğunu bilmelisiniz. Yani bir bakmışsınız ki sezon bitmiş.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

The Capture

(Suç, Gerilim, Gizem)

İlk bölümü 3 Eylül 2019 tarihinde BBC One kanalınd …

Devamını Oku

Game of Thrones

(Taht Oyunları)

Taht Oyunları 2011 yılında başlayan 2019 yılının 1 …

Devamını Oku

The Strain

(Kıyamet Kurgusu)

The Strain, Bilim Kurgu, Dram ve Korku dalınd …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...