Menü
Menü
Menü 1
Menü

Dizi Öneri

Fakir Yazar
FİNAL YAPTI!
1SEZON
Amerika Birleşik Devletleri
42DAKİKA
6.5PUAN
SENDE
PUAN
VER
Azalt
Azalt
Arttir
Arttir
7.5
7.8IMDb
8.0YAZAR
Limitless
Sınırsız

Limitless (Sınırsız), 2011 ABD yapımı, Türkçeye Limit Yok adıyla çevrilen ve yayınlanan filminde rol alan Bradley Cooper’ın Edward “Eddie” Morra karakteri ile rol aldığı filmin devamı niteliğindeki Amerikan suç dram televizyon dizisidir. Cooper dizide yine aynı karakteri canlandırmaktadır. Televizyon dizisinin baş rolündeki karakter olan Brian Finch’i ise Jake McDorman canlandırmaktadır.

Televizyon dizisinin ve yine aynı konuyu ele alan filmin konusu, İrlandalı yazar Alan Glynn‘in ilk basımı 2001 yılında yapılan ve 2011 yılı Mart ayında yeniden piyasaya sürülen The Dark Fields (Karanlık Alanlar) adlı romanına dayanmaktadır. Televizyon dizisinin yapım anlaşması CBS televizyonu tarafından 8 Mayıs 2015 tarihinde yapılmış ve ilk bölümü yine bu televizyon kanalında 22 Eylül 2015 tarihinde gösterilmiştir.

Limitless Dizi Öneri
FİNAL YAPTI!
1 sezon
42 dakika
Amerika Birleşik Devletleri
Amerika Birleşik Devletleri
IMDB PUANI7.8
YAZAR PUANI8.0
ZİYARETÇİ PUANI6.5
PUAN VER
Puan Azalt
Puan Azalt
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
Puan Arttır
Puan Arttır
FragmanFragman
KonusuKonusu

28 yaşındaki Brian Finch, ona beynindeki her nörona mükemmel şekilde erişebilmesini sağlayan mucize ilaç NZT-48 ile tanışmıştır. Finch ilacı aldıktan sonra on iki saat boyunca hayatındaki her detayı hatırlamaktadır ve bu ilaç böylece onun dünyadaki en zeki kişi olmasını sağlamaktadır. Ancak ilacın yan etkisi, bir yıl süreyle kullanan kişilerde öldürücü etkilerinin bulunmasıdır. Ancak Finch’i gizemli şekilde takip eden senatör Eddie Morra, ilacın bu yan etkilerinin kaldırılması için bir iğne geliştirmiştir. Bu iğneyi, Finch’e FBI ile birlikte çalışması için sağlamaktadır. FBI ise bu gizemli ilaca karşı bağışıklığı bulunduğunu düşündüğü Finch ile ajan Rebecca Harris yardımcılığında çalışmaya başlar.

OyuncularOyuncular
Jake McDorman Brian Finch
Jennifer Carpenter FBI ajanı Rebecca Harris
Hill Harper FBI ajanı Spelman Boyle
Mary Elizabeth Mastrantonio Nasreen "Naz" Pouran
Bradley Cooper Eddie Morra
Ron Rifkin Dennis Finch
Blair Brown Marie Finch
Colin Salmon Jared Sands
Yayın KanalıYayın Kanalı
CBS
Dizi Hakkında Yazar YorumuDizi Hakkında Yazar Yorumu

Senaryo gerçekten güzel, diziye başlamadan önce mutlaka filmi izleyin. NZT 48 diye bir hap gerçekten var; ama bağışıklık iğnesi yok tabiki. Ayrıca sanıldığı kadar da etkili değil, zihin açıcı olarak kullanılıyor. Oyunculuk, genel olarak iyi, Bradley Cooper olduğuna bakmayın, adam toplasan 5-6 bölüm görünüyor zaten, onlar da 5 dakika. Gel arada oyna da dizinin popülerliği atsın der gibi. Onun dışında kahramanız Brian Finch gerçekten iyi bir oyun ortaya koyuyor. Neşeli hareketleri diziye hava katmış.

Dizi Hakkında Sende Yorum YazDizi Hakkında Sende Yorum Yaz
Genişlet
Daralt
Ekstra Yazı Ayarları
Başlıkları Büyült
İçerikleri Büyült
Yazı Puntosunu Büyült
Yazı Puntosunu Büyült
Ekstra Yazı Ayarları
Başlıkları Küçült
İçerikleri Küçült
Yazı Puntosunu Küçült
Yazı Puntosunu Küçült
Yazdır
Yazdır
Dizi Öneri