Dizi Öneri: Sleepy Hollow – Başsız Süvari

Sleepy Hollow Dizi Öneri

Sleepy Hollow, 2013 yapımı ABD Bilim kurgu, tarih, gerilim ve korku türünde yabancı dizi. Yönetmen; Len Wiseman. Senaristler; Alex Kurtzman,  Roberto Orci. Dizi 2015 yılında üçüncü sezondan sonra ara vermiştir. Dördüncü sezonu ile 2017 yılında kaldığı yerden devam etmektedir.

Yazarın Dizi Hakkında Görüşlerini Konunun En Altından Okuyabilirsiniz!

Sleepy Hollow Konusu:

Dizi, The Legend of Sleepy Hollow (Başsız Süvari) hikayesinin günümüze uyarlanmış bir versiyonu olarak karşımıza çıkacak. 18. yüzyıl zamanında Ichabod Crane, işlediği cinayetlerle korku salan Başsız Süvariyi durdurmuş ama savaş günümüzde yeniden başlamıştır, çünkü ikisi birden yüzyıllar sonra dirilmişler. Ichabod artık daha farklı ve daha tehlikeli olan düşmanına karşı olduğu bu yolda, Sleepy Hollowda görev yapan dedektif Abbie Millse yardım etmekte. Abby doğaüstü konusunda biraz da olsa deneyimi olan, ama Başsız Süvari hikayesi dahil Ichabod dışında fikirleri uçuk bulunan birisidir. Dizi, Sleepy Hollowda yaşanan tuhaf şeyler ve iki karakterin bunlarla ve Başsız Süvari ile baş ederken yaşadıkları üzerine kurulu olacak.

Sleepy Hollow Oyuncular:

  • Tom Mison -Ichabod Crane
  • Nicole Beharie -Abbie Mills
  • Lyndie Greenwood -Jenny Mills
  • Orlando Jones -Frank Irving
  • Katia Winter -Katrina Crane 
  • John Noble -Henry Parrish

Sleepy Hollow Fragman

Sleepy Hollow izlemeli miyim? Yazar Yorumu!

Sleepy Hollow 2013 de başladı. İlk 3 sezonunu izledim. Üçüncü sezonu 2015 yılında yayınlanmıştı. Şu günlerde 4 üncü sezonu başladı. Dizi 2015 den beri yayınlanmayınca 4 üncü sezon gelmeyince bitti sanmıştım. Ancak 2017 nin ilk günlerinde tekrar nete düştü.

Beni Sleepy Hollow u izlemeye sevkeden tarihi hikayesidir. Bazı sahneler gerçekten saçma! Fazla bir bütçesi yok dizinin. Ancak az bütçesine rağmen güzel işler çıkarıyorlar diyebilirim.

Sleepy Hollow her sezon 18 bölümden oluşmakta her bölüm 43 dakika. Şuan Dördüncü sezonda.

İMDB:
7.5 İmdb Puanı; Dizi ‘nin imdb puanı gayet iyi. Ne iyi Ne de kötü diyebileceğim bir dizi idare eder izlenilebilir. Bakalım 4 üncü sezonda neler olacak. İzlemenizi Tavsiye ederim.


SİZLERDE DİZİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTİNİZ!

Etiketler: , ,

Konuya Yorum Bırakmayı Unutmayın!