Yazar: Cem

Dizi Haberleri

Albert Einstein’ın Dizisi Genius Yayınlanmaya BaşladıMerhaba Yabancı Dizi Sevenleri;

Nisan ayında beklediğimiz Albert Einstein’ın hayatının anlatıldığı dizi Genius 25 inden itibaren National Geographic tarafından yayınlanmaya başladı.

İlk 3 Bölüm Yayınlandı! Genius Reytingler Nasıl?

10 bölümden oluşacak Genius’un ilk 3 bölümü yayınlandı. İmdb puanı 8.0 ın altına düşmedi. İzleyenler tarafından oylamalarda büyük ilgi gördü. Albert Einstein’ın gerçek yaşantısının biraz dışına çıktıklarını söyleyebilirim dizi hakkında… Senaristler bir kaç şey katmış kendilerinden biraz ilgi görsün diye.

Bir çok önemli kişinin biyografi dizilerinde yada filmlerinde genelde bire bir anlatılmaz senaristler kendilerinden bazı şeyler eklerler senaryoya. Bu normal karşılanıyor izleyiciler tarafından, izleyici bunun olmadığını tahmin ediyor izler iken. 🙂 Amaç reyting. Reyting olmaz ise dizinin masraflarını karşılayamazlar.

Online Dizi Sayfalarında Genius.

Online dizi izleme ve indirme sayfalarında genius un bölümlerini bulabilirsiniz isim vermeme gerek yok Google’a yazdığınızda çıkacaktır zaten. Ancak biz yinede telif’e saygımızdan dolayı National Geographic kanalından izlemenizi tavsiye ederiz.

Bilim ve Belgesel izlemesini seven arkadaşlar için harika bir dizi, izlemenizi tavsiye ederim.

Genius İkinci Sezon Onayını Aldı

Albert Einstein Genius’un ikinci sezonu onay aldığını buradan belirteyim. Büyük ihtimal çekimi seneye planlanıyordur. Bakalım ikinci sezon Einstein ın yaşlanmış halini kim canlandıracak. Merak ediyorum.

Saygılar.
Dizi Öneri Dizi Haberleri.

Bu yazıyı paylaşın:

BENZER HABERLER

Marvel’s The Punisher 2. Sezon 18 Ocak’da

İlk sezon bittiğinden beri izleyicilerin 2’n …

Devamını Oku

Netflix’den Yeni Bir Dizi Talihsiz Serüvenler Serisi

Netflix’in Hızını Kesmeye Niyeti Yok! Son Ga …

Devamını Oku

The Flash 100. Bölümüyle İkonik Kötülerini Buluşturuyor

CW kanalında yayınlanan ve DC’nin dizi evren …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...

Yorumlar 0