Menü
Menü
Menü 1
Menü

Dizi Öneri

Fakir Yazar

Taboo 1 Sezon Finalini Yaptı

27 Şubat 2017
Cem
Taboo İlk Sezon Final

Merhaba Yabancı Dizi Severleri

Taboo dram ve gizem dolu hikayesi ile ilk sezon finalini yaptı. İlk sezon baştan sona büyük ilgi gördü bölüm reytingleri 9,0 ‘ın altına düşmedi.

Tom hardy’ nin yürüyüşü, duruşu ve haraketleri diziyi harika bir hale getirdi. Rolünü çok iyi yaptı her ne kadar istenilen ilgiyi görmedi dizi densede bence çok büyük ilgi gördü. 9,0 altına düşmeyen kaç tane dizi yapılıyor ki ilgi görmesin.

Taboo Birinci Sezonda Neler Oldu?

James Keziah Delaney, babasından kalan mirasın başına geçti ve bir anda düşmanları çoğaldı herkes ona verilen toprakların peşinde. Satranç hamleleri yapıldı ancak  James bu hamleleri daha önceden sağladığı muhbirler sayesinde 1-0 öndeydi. Her hamleye sert bir şekilde cevap verdi ta ki Hindistan tarafı gemisini patlatana kadar. Gemisini patlattıktan sonra james ile savaş başlamıştı. James birlikte olduğu insanları da alıp bir plan hazırladı ve önüne çıkan her şeyi yok etti.

Taboo Birinci Sezon Akılda Kalan Sorular?

  • Sezon finalinde Sir Stuart Strange’in Masasında patlayan bomba onu öldürdü mü?
  • Zilpha Geary yani James in üvey kız kardeşi boğularak öldü mü yoksa geri dönecek mi?
  • James Gemiye Amerikan Bayrağını çekip bir gemi dolusu barut ile neler yapacak?

Taboo İkinci Sezon Ne Zaman ?

Arkadaşlar bende herkes gibi ikinci sezon olmasını bekliyorum her ne kadar beklenilen ilgiyi görmedi diye haberler dolaşsa da 9.0 ın altına düşmeyen kaç tane yabancı dizi var? Bence Gayet iyi oranları bölüm olarak. Final bölümü 9.5 bir puan almış.

Final Bölümünde önü açık bırakılmış İMDB yazılarına baktığımda ikinci sezon hakkında Henüz Planlanmaktadır yazıyor.

Taboo Bir Sezon Sezon Finali Fragman

Yorumlar
Dizi Öneri