Yazar: Cem

Dizi Haberleri

The Shannara Chronicles 2 Sezon Başladı.Merhaba Yabancı Dizi Severleri;

The Shannara Chronicles 2016 yılında ilk sezonu ile ekranlara gelmişti. Macera, Fantezi, Bilim kurgu türünde son dönemlerde çıkan en iyi yabancı dizi olacak diye umutlandırmıştı fantastik bilim kurgu severleri. Ancak bu umudu ilk sezonda izleyenlerin gözünde yok etmişlerdi.

Daha önce dizinin öneri incelemesinde yazar yorumu bölümünde açıkça belirtmiştim. Gerçekten hayal kırıklığına uğradığımı. Oyuncular çok yapmacık oynuyorlar! Hiç dizinin içinde hissetmiyorsun izler iken. Diziyi izleyince olayları oyuncunun gözünden yaşamıyorsun kopuyorsun diziden o kadar kalitesiz oyuncular. Bu benim kişisel yorumum. İçlerinde bir oyuncu var ise oda kesinlikle Manu Bennett.

Ancak tek oyuncu ile de dizi dönmez. 🙂

The Shannara Chronicles İlk Sezonda Nerede Kaldı?

Dagda Mor 1 sezonun son bölümünde kutsal ağacı ele geçiremeden Druid Allanon Kafasını kesmişti ve Kutsal Ağacın üstündeki büyü kalkmıştı. Ancak şu var ki ağacı kurtarmak için kutsal ağacın içine giren Amberle‘yi içeride bir sorun bekliyordu! O sorunun ne olduğunu ikinci sezon göreceğiz 1 sezon finalinde Amberle “Sen” dedi kaldı. 🙂

Yazar’ın Shannara Chronicles 2 Sezon Hakkında Görüşü

İlk sezon gibi olacaksa yine hüsran olur. İmdb 7’de kalır! 7 bile fazla ancak millet fantastik ve bilim kurgu’ya aç olduğu için yoklukta izliyor. 🙂 Yeni bir şeyler katması gerek diziye ki dizi izlensin. İlk sezon beni ve bir çok izleyenini hiç tatmin etmedi.

The Shanara Chronicles’in 1 sezonda MTV kanalından izlemiştiniz ancak 2’inci sezon Mtv yerine Spike Tv‘de yayınlanacak.

The Shannara Chronicles 2 Sezon Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=Yv4qxrjjQUU

Saygılar.
Dizi Öneri Yabancı Dizi Haberleri.

Bu yazıyı paylaşın:

BENZER HABERLER

Vikings: 4 Sezon 15 Bölüm Elveda Ragnar Reis

Merhaba Dizi Öneri Okuyucuları Vikings dizinin ilk …

Devamını Oku

Game of Thrones Final 8 Sezon Tarihi Belli Oldu

Merhaba Dizi Severler; Game of Thrones ilk çıktığı …

Devamını Oku

Prison Break 5 Sezon Yayınlanmaya Başladı

Merhaba Yabancı Dizi Severleri Uzun bir aradan son …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...

Yorumlar 0