Yazar: Cem

Dizi Haberleri

Legion İlk Sezon Sona ErdiMerhaba Yabancı Dizi Severleri

Bütün izleyicileri ekrana toplayan ancak bir çok kişiye “bu nasıl dizi hiç bir şey anlamadım” dedirten ama kendine bağlamasını iyi bilen harika bir sezondu.

Tabiki bazı bölümleri hariç!

Legion Hakkında İlk Sezon Eleştirilerim

Birinci bölüm ile harika bir başlangıç yaptı. David’i kaçtıktan sonra David’in kendisini keşfetmesi çok fazla zaman aldı. Bunu biraz kısa sürdürebilirlerdi. Yaklaşık 4-5 bölüm David’in kendini bulmasını kendinin bir şizofren olmadığını anlamasını bekledik… Diğer Mutantların hayatına daha fazla yer ayırabilirlerdi çok az mutant tanıdık. Dizinin en iyi oyuncusu ve en iyi performansı kesinlikle Aubrey Plaza harika bir performans.

Ayrıca sezon finalinde o ufak mekanik top un David’i kaçırması ikinci sezonu merak etsinler diye yapılmış sanırım 🙂 Sen onca seni ele geçiren yaratıktan kurtul ufacık topun içine hapsol… İlginç…

Legion 2 Sezon Gelecek mi?

Evet Gelecek iki sezon onayını aldı Legion. Ancak daha iyi bütçe ayırmasını isterim gerçekten biraz sönük kaldı basit efektler ile… Legion 2018 ocak ayında tekrar 2 sezon ile ekranlarda yerini alır.

Takipte Kalın…
Dizi Öneri Ekibi…

Bu yazıyı paylaşın:

BENZER HABERLER

Sağlıklı Bir Şekilde Dizi Nasıl İzlenir?

Arkadaşlar DiziÖneri.com‘da her gün dizi tav …

Devamını Oku

Marvel’s The Punisher 2. Sezon 18 Ocak’da

İlk sezon bittiğinden beri izleyicilerin 2’n …

Devamını Oku

Marco Polo 3. Sezon Netflix Tarafından İptal Edildi

Bu hafta Marco Polo’ nun 3 üncü sezonunun ip …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...

Yorumlar 0