Yazar: Cem

Dizi Haberleri

İnto the Badlands 2 Sezon Finalini YaptıMerhaba Yabancı Dizi Sevenleri;

Son zamanlarda izlediğim aksiyon, gerilim ve hayatta kalma dizilerinin arasında en iyilerinden biri into the badlands. İkinci sezon finalini geçtiğimiz günlerde harika bir bölüm ile sonlandırdı. Gelin biraz iki sezonu özet geçelim.

İnto the Badlands 2 Sezonda Neler Oldu!

İlk sezonda Quin öldü sanmıştık ancak Sunny’ nin eşi Veil sayesinde hayatta kalmayı başarmış. Sunny çorak topraklardan çıkmıştı ancak geride hamile eşini bırakarak ayrılmıştı. İkinci sezonun başında bir maden kampına getirilir, diğer köleler ile çalıştırılmak amacı ile… Bu maden kampında Bajie ile tanışır. Birlikte kamptan kaçarlar ve tekrar Çorak topraklara dönmenin yollarını ararlar.

Sunny Çorak topraklara dönmenin yolunu arar iken oğlu doğar ancak Quin bunu bir fırsat bilerek Sunny’nin oğlunu kendi çocuğu gibi benimser. Veil ile evlenmeye karar verir ve Veil istemese de zorla evlenir.

Sunny çorak topraklara varır The Widow ile ittifak kurur The Widow’un amacı bütün baronları öldürmek yeni bir sistem kurmak bütün baronları kaldırırlar ortadan sadece The widow ve Quin kalır.

Sunny hazırlanır Quin’i öldürmeye gider bajie de arkadan gelir. Quinin saklandığı harabelerde dizinin sezon finalinde büyük bir kanlı çatışma olur. Sona sadece Quin ve Sunny Kalır. Sunny  Quin’i öldürdüm sandığı anda Quin kalkarak eşi Veil’i rehin alır bu anda Veil kendisini de Quini de öldürür. Bebek Quin’e kalır. Bajie yaralanır ve Sunny’nin motorunu alıp Yeni dünyanın kapılarını açmaya sinyal göndermeye gider.

İnto The Badlands Üçüncü Sezon Gelecek mi? Üçüncü Sezon Ne Zaman?

Evet İnto The Badlands Üçüncü sezon onayını aldı ve seneye gelecek. Üçüncü sezon hakkında teorilerim var. Ancak bu sürpriz olsun izleyip de görelim. İnto the Badlands üçüncü sezon 2018’de gelecek; yani üzgünüm 2017 yılı içinde değil.

Saygılar.
Dizi Öneri Ekibi.

Bu yazıyı paylaşın:

BENZER HABERLER

The Flash 100. Bölümüyle İkonik Kötülerini Buluşturuyor

CW kanalında yayınlanan ve DC’nin dizi evren …

Devamını Oku

Yerli ve Yabancı Dizi?

Türk dizileri ile yabancı dizileri birbirleri ile  …

Devamını Oku

Blade Runner Anime Serisi Oluyor

İlk olarak 1982 yılında vizyona giren Blade Runner …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...

Yorumlar 0