Yazar: Cem

Dizi Haberleri

Marvel’s The Punisher 2. Sezon 18 Ocak’daİlk sezon bittiğinden beri izleyicilerin 2’nci sezonunun gelmesi için ısrarlarına dayanamayan Netflix 2 Sezonu ile Marvel’s The Punisher 2 yi 18 Ocak 2019’da yayına sürüyor.

Hatırlarsınız ki ilk sezonda intikamını almış ve huzura ermişti. Ancak 2’nci sezonda yine rahat bir hayatı olmuyor. Amy Bendix’ e yardım ediyor ancak arkasında bıraktıkları onu yine rahat bırakmıyor başta ilk sezonun sonunda suratını darmadağın ettiği jigsaw.

Trailler’dan Yola Çıkılarak

Trailler’ı izlediğimde ilgimi çeken Jigsaw oldu adamın suratı tamamen yok olacak şekilde dağıldı ancak görülüyor ki yakışıklılığından bu halde bile taviz vermemiş adam hala yakışıklı. Daha iyi makyaj yapılmış başka bir karakter olabilir miydi belki ama gördüğüm jigsaw bence tanıma pek uymuyor.

Punisher 2 Sezon Final Olabilir!

Evet üzülüyorum ki durum böyle görünüyor tam olarak resmi bir açıklama yapılmış durumda değil ancak başta Daredevil’in sona ermesi ve ilerleyen hikaye dizisi sekmeye uğraması diğer dizileri de etkileyecek gibi. Punisher 3 sezonu göremeye biliriz…

2 Sezon Marvel’s The Punisher Türkçe Trailler

Marvel’s The Punisher 2 Sezon Türkçe Trailler

Bu yazıyı paylaşın:

DİZİ İNCELEMESİNİ OKU

BENZER HABERLER

Blade Runner Anime Serisi Oluyor

İlk olarak 1982 yılında vizyona giren Blade Runner …

Devamını Oku

Westworld 1 Sezon Finalini Yaptı! Robert Öldü?

Westworld 1 sezon 10’uncu bölümü ile sezon f …

Devamını Oku

Albert Einstein Hayatı Dizi Oluyor; Deha Çok Yakında

Merhaba Yabancı Dizi Severler Benim örnek aldığım  …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...

Yorumlar 0