Yazar: Cem

Dizi Haberleri

American Gods Savaş Başladı İlk Sezon FinaliMerhaba Yabancı Dizi Sevenleri;

American Gods İlk sezon final bölümünü yaptı. American Gods’un ilk sezonunda neler oldu? Yeni sezon ne zaman gelecek? American Gods İlk sezon final yazımız.

American Gods Kitabına Bağlı Kaldı mı?

Bir çok eleştirmen kitap ile aynı doğrultu da gittiğini ancak bazı önemsiz yerlerin dizide çok uzatıldığını, önemli yerlerinde direk geçildiğini düşünüyor.

Bana göre kitabı diziden daha güzel. İmkanınız var ise kitabını alın okuyun. Kitabının fiyatı 25-30 lira civarı.

American Gods 1 sezon Mini Özet

Eski Amerikan Tanrıları tarafını seçiyor. Çarşamba’nın odin olduğunu sezonun finalinde öğrendik. Acaba Çarşamba Shadow’u nasıl kullanacak bunu 2 sezonda göreceğiz.

Bir tarafta yeni tanrılar bir tarafta eski tanrılar ilk sezon herkes tarafını seçti ve Odin savaşı başlattı. İkinci sezon savaş kızışacak gibi.

İlk sezon bütün baş rol karakterlerin kısa kısa hayatını ve rolünü öğrendik 8 bölümde. Herkes Tanrı yada Melez Shadow’un eşi Laura da dahil.

American Gods İkinci Sezon Ne Zaman?

American Gods ikinci sezon var mı? Tabi ki var ilk sezon başlamadan ikinci sezon onayını almıştı zaten. American Gods İkinci sezon 2019 yılında gelecek. Ancak Henüz Tarihi belli değil. Yine 8 bölümden oluşacak.

İlk Sezon Final Bölümü Trailler

Saygılar.
Dizi Öneri Ekibi.

Bu yazıyı paylaşın:

BENZER HABERLER

Daredevil 3 Sezonun Ardından İptal Edildi

Yayın hayatına 3 sezon önce Netflix’te başla …

Devamını Oku

The Shannara Chronicles 2 Sezon Başladı.

Merhaba Yabancı Dizi Severleri; The Shannara Chron …

Devamını Oku

Taboo 1 Sezon Finalini Yaptı

Merhaba Yabancı Dizi Severleri Taboo dram ve gizem …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...

Yorumlar 0