Yazar: Cem

Dizi Haberleri

Game of Thrones 8 Sezon 6 Bölüm YorumuMerhaba Dizi Severler.

Öncelikle 8 Sezon 6 Bölümü İzlemeyenler Bu Yorumu Okumasınlar!

8 Sezona kadar dizi hakkında bir çok teori, bir çok hikaye ve bir çok olay konuşuldu. Hayranları 8 sezondan tatmin olmadı son 2 bölüm bari iyi olur dediler ancak onlarda tırt çıktı.

Sadece benlik bir durum olsa neyse çevremde ki kimse beğenmedi… Hatta bütün fanlar 8 sezon tekrar çekilsin diye imza bile toplamaya başladılar.

Ancak önceki sezonlara bakarsanız ilk bölümler sürekli sıradan olağan bir şey olmadan bomboş geçiyordu hep olayları son bölümlere taşıyorlardı. HBO’nun sevdiği şey son iki bölümü sağlam yap millet diğer sezonu beklesin ancak bu final olduğu için iyice sıçırttılar bekleyecek bir sezon yok çünkü… HBO’nun diğer dizilerine bakın hep aynı senaryo son 2 bölüm sağlam sonra millet beklesin diğer sezonu.

Ekibin en büyük hatası aslında 10 bölümlük olan senaryoyu sıkıştırıp 6 bölümde hazırlayıp yoluna devam etmek. Gerçi senaryo da senaryo olsa… Jahrein’in senaryosu daha güzel. =)

Bütün sezon hiç bir şeyi kabul etmeyen Bran Stark 7 krallığın Lideri seçiminde “Ben buraya kadar niye geldim” diyor. O sahneden sonra iyice soğudu millet.

Dany öldükten sonra Drogon aldı Dany’yi gitti. Göçe mi gitti ? nereye gitti ?Bir sürü soru kaldı ortada aldı nereye götürdü?

Sansa Kış Diyarı Kraliçesi oldu, Bran Stark 7 diyarın kralı bizim Jon Stark’da Gece Nöbetçisi olarak Piçliğe devam… Arya’da SamanyoluTv’deki Maceracı gibi diyardan diyara gezecek sanırım.

Yok böyle bir satış can arkadaşı Samwel Tarly sattı, Arya Sattı, Sansa Sattı, Bran’in amacı zaten tahtmış…

Sonunda resmen komedi izledim Bran’in konsey toplantısı neydi öyle…

8 Sezon Final Bölümünde en iyi sahne Drogon’un tahtı sinirlenip eritme ve Dany’yi alıp götürme sahnesi. Ayrıca Jon’u yaksaydı jon Targaryen olarak ölmeseydi öyle gitseydi daha güzel sahne olurdu.

Game of Thrones’un tamamına söz edecek olursak; Unutulmayacak diziler arasına girecek bir diziyken final sezonu ile en vasat diziler arasına giren Game of Thrones seni böyle hatırlayacağız. Teşekkürler Senaristler…

Saygılar.
Dizi Öneri.

Bu yazıyı paylaşın:

BENZER HABERLER

Netflix’den Yeni Bir Dizi Talihsiz Serüvenler Serisi

Netflix’in Hızını Kesmeye Niyeti Yok! Son Ga …

Devamını Oku

Vikings Harika 4 Sezon Finali – 5 Sezon Ne Zaman?

Merhaba Yabancı Dizi Sevenleri Vikings 4 sezon 20  …

Devamını Oku

Blade Runner Anime Serisi Oluyor

İlk olarak 1982 yılında vizyona giren Blade Runner …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...

Yorumlar 2

2 Yorum
  1. User Avatar
    Bellis Molin

    Böyle bir diziye böyle bir final sezonu hiç yakışmadı ak gezenler aniden 1 gece de ufak bir çakıyla yok oldu. Sen onca bölüm sürdür diziyi sezon finalinde bran’i tahta geçir jonu sür duvara… Çok konuşulacak ardından. Yazan senaristlerin bir daha iş bulabileceğini sanmıyorum şahsen 😀

  2. User Avatar
    Nurdan gül

    7 ye kadar tamam iyi hoş ancak 8 hiç olmadı. Hayal kırıklığı yaşadım bir cok insan gibi