Yazar: Cem

Dizi Haberleri

Sonunda Game Of Thrones 7 Sezon Başladı!Merhaba Yabancı Dizi Sevenleri

1 yılı geçti 6 sezon biteli hemen hemen bütün dünya bekliyor 7 sezonu izlemeyi. Ve sonunda 17.7.2017 sabaha karşı düştü Türkiye ekranlarına.

Bu yazımda tabi ki spoiller vermeyeceğim. 🙂 Spoiller verirsem izlediğim bölüm hakkında izlemeyenlere ayıp olur. 🙂 Telif nedeni ile biliyorsunuz artık Digitürk harici internette free olarak yayınlanması yasak. Ne zaman bir film tutsa hemen çöküyorlar üstüne ve telif haklarını alıyorlar. Biz Dizi Öneri olarak sadece tanıtım ve haber yapıyoruz. İzleme indirme diye bir şey olmayacak sayfamızda.

Game of Thrones 6 Sezona Gelirsek

6 Sezonda Büyük savaşın adımları atılmış savaş ve büyük kış başlamıştı. Kuzgun kışı haber vermişti diyarlara. Sonunda büyük kışı göreceğiz 7 sezonda. Arya tek tek intikam almaya başlamıştı ilk Walder Frey’den çıkardı öcünü. Kanlı düğünün hesabını sordu frey’den.

Jon Piçler savaşından galip çıktı en iyi savaş sahnelerinden biriydi. Kalesi ise denize açıldı ordusunu büyüte büyüte gelmeye devam ediyor.

Game of Thrones 7 Sezon

İnsanların merak ile 1 yıl beklediğine değer inşallah. Full konuşma geçerse bölümler gerçekten hayal kırıklığı olur izleyenler ve hayranları için.

İzleyenler olarak her bölüm bir aksiyon bir entrika bekliyoruz.

Dizi Öneri Haber Ekibi.


Bu yazıyı paylaşın:

BENZER HABERLER

The Shannara Chronicles İkinci Sezon Ne Zaman?

Merhaba Yabancı Dizi Sevenleri Fantastik hikayesi  …

Devamını Oku

Legion İlk Sezon Sona Erdi

Merhaba Yabancı Dizi Severleri Bütün izleyicileri  …

Devamını Oku

Nick Nolte Star Wars: The Mandalorian Dizisine Katıldı

Merhaba Yabancı Dizi Severler; Disney yayın platfo …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...

Yorumlar 1

1 Yorum
  1. User Avatar
    Onur

    Neredeyse tüm dünyada aylardır bekleniyordu ve nitekim sonunda geldi. Açıkçası bugün iş yerinde bile kaos vardı. İş yerinde olduğumuz için kimse izleyemedi patron dışında ama sanırım herkes evine gidince yemek yemeden ilk iş Game of Thrones izlemiştir.