Menü
Menü
Menü 1
Menü

Dizi Öneri

Fakir Yazar

Sonunda Game Of Thrones 7 Sezon Başladı!

17 Temmuz 2017
Cem
Sonunda Gam Of Thrones 7 Sezon Başladı!

Merhaba Yabancı Dizi Sevenleri

1 yılı geçti 6 sezon biteli hemen hemen bütün dünya bekliyor 7 sezonu izlemeyi. Ve sonunda 17.7.2017 sabaha karşı düştü Türkiye ekranlarına.

Bu yazımda tabi ki spoiller vermeyeceğim. 🙂 Spoiller verirsem izlediğim bölüm hakkında izlemeyenlere ayıp olur. 🙂 Telif nedeni ile biliyorsunuz artık Digitürk harici internette free olarak yayınlanması yasak. Ne zaman bir film tutsa hemen çöküyorlar üstüne ve telif haklarını alıyorlar. Biz Dizi Öneri olarak sadece tanıtım ve haber yapıyoruz. İzleme indirme diye bir şey olmayacak sayfamızda.

Game of Thrones 6 Sezona Gelirsek

6 Sezonda Büyük savaşın adımları atılmış savaş ve büyük kış başlamıştı. Kuzgun kışı haber vermişti diyarlara. Sonunda büyük kışı göreceğiz 7 sezonda. Arya tek tek intikam almaya başlamıştı ilk Walder Frey’den çıkardı öcünü. Kanlı düğünün hesabını sordu frey’den.

Jon Piçler savaşından galip çıktı en iyi savaş sahnelerinden biriydi. Kalesi ise denize açıldı ordusunu büyüte büyüte gelmeye devam ediyor.

Game of Thrones 7 Sezon

İnsanların merak ile 1 yıl beklediğine değer inşallah. Full konuşma geçerse bölümler gerçekten hayal kırıklığı olur izleyenler ve hayranları için.

İzleyenler olarak her bölüm bir aksiyon bir entrika bekliyoruz.

Dizi Öneri Haber Ekibi.


Yorumlar
Dizi Öneri