Yazar: Cem

BilimKurgu Dizileri Dram Dizileri Final Yapan Diziler Gerilim Dizileri Gizem Dizileri Popüler Diziler

11.22.63

(Bir Zaman Yolculuğu Hikayesi)
770 Okunma
Final Yaptı

8.2
YAZAR 8.5
PUAN 8.5

11.22.63, Stephen King’in 22/11/63 kitabından esinlenmiş, sekiz bölümden oluşan Amerikan bilim kurgu, gerilim TV Mini-Serisi dizisidir. Dizi, J. J. Abrams, Bridget Carpenter ve Bryan Burk tarafından yönetici olarak üretilmiş ilk olarak 15 Şubat 2016’da Hulu üzerinden yayınlanmıştır.

Konusu


Jake Epping sıradan bir lise öğretmenidir. Bir lokantanın deposunun geçmişe açıldığını fark eden ve zamanda geriye giden Epping, John F. Kennedy suikastını önlemeye çalışacak. Ancak işler çok geçmeden sarpa saracak; zira kahramanımız, Lee Harvey Oswald engeline takılacak ve hayatının aşkı ile karşılaşacak!

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 James Franco Jake Epping / Jake Amberson
2 Chris Cooper Al Templeton
3 Sarah Gadon Sadie Dunhill
4 Lucy Fry Marina Oswald
5 George MacKay Bill Turcotte
6 Daniel Webber Lee Harvey Oswald

Yazar Yorumu


Spoiller verip diziyi zehir etmeyeceğim, izleyin ve keyfini çıkarın. İzleyip en etkilendiğim diziydi. Tam tadında bırakmışlar diziyi fakat yine de sonunda keşke devam etseydi diye düşünüyorsunuz. Stephen King’in romanını okumadığım için karşılaştırma yapamayacağım ama izlediğim en etkileyici zaman yolculuğu dizisi olabilir. Oyunculuklar süper, oyuncu seçimi süper, senaryo süper kısacası her şey süper. Eğer bilim kurgu-gerilim tarzı film veya diziler seviyorsanız şiddetle tavsiye ederim.

5 Yorum
  1. User Avatar
    Onur

    James Franco varsa izlenir abi.. Sevdiğim oyunculardan biri. Biraz daha ilerlesin toptan izlerim diziyi.

  2. User Avatar
    Duru Su

    Bir mini dizi olduğundan kendimizi çok kaptırmamamız gerekiyor. Çünkü bir çırpıda izleyip bitiriyoruz. 8 bölümde bir başyapıt çıkarmayı başarmışlar. Dizi bitince kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

Cleaning Up

(Dram)

2019’da izleyicilerle buluşan Cleaning Up, D …

Devamını Oku

The Last Kingdom

(Son Krallık)

The Last Kingdom, İngiliz, tarihi televizyon dizis …

Devamını Oku

House of Saddam

(Saddam'ın Evi (Mini Dizi))

House of Saddam, 2008 yapımı ABD- İngiltere o …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...