Yazar: Cem

Aksiyon Dizileri Dram Dizileri Gerilim Dizileri Polisiye Diziler

Blindspot

(Kör Nokta)
270 Okunma
Belirsiz

7.6
YAZAR 7.0
PUAN -
İlk Sen Oyla !

Blindsot  Dram, Aksiyon ve Gerilim türünde 2015 ABD yapımı bir dizidir. Yönetmenliğini Mark Pellington, dizinin senaryosu ise Martin Gero aittir.

Konusu


Blindspot, Jane Doe isimli bir kadının hafızasını kaybetmiş ve bütün vücudu dövmelerle kaplanmış bir halde Times Meydanı’nda bulunmasıyla başlar. Jane Doe’ya kol kanat geren FBI ajanı Kurt Weller ve ekibi, kadının vücudundaki dövmelerin bir suçun ipuçları olduğunu fark edecektir. Jane ve ajan Kurt gizemli olaylarla karşılaşarak çözmeye uğraşacaklardır.

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Sullivan Stapleton Kurt Weller
2 Jaimie Alexander Jane Doe
3 Rob Brown Edgar Reade
4 Audrey Esparza Tasha Zapata
5 Ashley Johnson Patterson
6 Ukweli Roach Dr. Robert Borden
7 Marianne Jean Baptiste
8 François Arnaud Oscar

Yazar Yorumu


Konu olarak bir kadının dövmelerinden yola çıkılarak suçluları bulma çabalarını anlatıyor. Diziye Gizem, aksiyon, polisiye, gerilim hepsinden az az katılmış. Konu olarak çok sıradan bir konu.  İlginç olan “Niye dövme?” Dövme konusu saçma geliyor. Diziyi sevenler için üzgünüm. Ancak Blindspot beni sarmadı. Sanırım Hatunun Güzelliği nedeni ile izleniyor diyeceğim ancak koca bir diziyi ve ekibini çöp edeceğim diye korkuyorum 😀

1 Yorum
  1. User Avatar
    Selen Baran

    Thor filmlerinden tanıdığımız Jaimie Alexander sayesinde diziyi izlemeye başladım. Dizi gizemlerle dolu ve alışılmadık bir çekiciliği var. Suç ve polisiye türü dizileri seviyorsanız izlemenizi tavsiye ederim.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

Frequency

(Frekans)

CW kanalının yeni dizisi olan Frequency Türkçe adı …

Devamını Oku

Under the Dome

(Kubbenin Altında)

Under the Dome, CBS tarafından yayınlanan bir Amer …

Devamını Oku

Sons of Anarchy

(SOA)

Sons of Anarchy (SOA), Amerikan yapımı, FX kanalın …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...