Yazar: Kürşat Kanepeci

Aksiyon Dizileri Komedi Dizileri Macera Dizileri Suç Dizileri Yoklukta İzlenir

Magnum P.I.

(Aksiyon, Macera, Suç)
288 Okunma
Devam Ediyor

5.2
YAZAR 6.5
PUAN 0.5

2018 yılında yayınlanmaya başlayan Magnum P.I. , Aksiyon, Macera, Suç ve Komediyi içinde barındıran bir Amerikan dizisi.

Yaratıcılar: Eric Guggenheim, Peter M. Lenkov

Konusu


Magnum, 1980-1988 yılları arasında 8 sezon boyunca CBS kanalında yayınlanmıştı. CBS, tekrardan diziyi çekmeye karar verdi ve Magnum P.I. adıyla izleyicileriyle buluşturdu. Dizi, 3 erkek ve 1 kadından oluşan 4 ana karakter üzerinden ilerliyor ve tamamen Hawaii’de geçiyor. Afganistan’da beraber görev yapan 3 eski asker ve İngiliz istihbarat servisi MI6’dan atılan eski bir ajanın maceralarını izlediğimiz dizide özel dedektiflik yapan Thomas Magnum’um aldığı işler her seferinde bu 4 karakteri bir araya getirmeyi başarıyor. Dizinin her bölümü, arkadaşlığın ve dostluğun ne kadar önemli olduğunu bizlere gösteriyor.

Yazar Yorumu


1980-1988 yılları arasında ekranlara gelen Magnum adlı diziyi izleyen birçok kişi yeni versiyon Magnum P.I.’yı beğenmekte zorluk çekiyor. Hatta bu yeni dizinin hiç çekilmemesi gerektiğini söylüyorlar. Ama benim gibi bu diziyi ilk defa izleyen kişiler eminim aksiyona, maceraya ve komediye doyacaklardır.

Diziyi izlerken hiçbir anında sıkıldığımı hatırlamıyorum. Çünkü dizide sürekli bir aksiyon var. Aksiyonun bittiği yerde de gülümsemenizi sağlayacak eğlenceli sahneler bulunuyor. Sizleri drama boğan dizilerden artık uzaklaşmak, muhteşem manzaralara sahip sıcak Hawaii görüntüleriyle de eğlenebilmek istiyorsanız bu dizi tam da size göre.

Kısa bir not düşmek gerekirse Magnum P.I. , Hawaii Five-0 dizisiyle aynı evrende hatta aynı adada geçiyor ve ileride ortak bir bölüm görebiliriz.

Dizi hakkında hiç eleştiri yapılmamış. İlk eleştiriyi sen yap.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

Modern Family

(Modern Aile)

Modern Family, Christopher Lloyd ve Steven Levitan …

Devamını Oku

The Protector

(Hakan: Muhafız)

The Protector, 2018 yılında Netflix tarafından ekr …

Devamını Oku

Banshee

(Aksiyon, Suç, Drama)

Banshee, 2013 yılında ekranlara gelen 2016 yılında …

Devamını Oku
User Avatar

Kürşat Kanepeci

Adım Kürşat Kanepeci. 7 Ekim 1987 tarihinde Adana'da doğdum. 2018 yılında Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Kamera kullanmayı seviyorum.Şu an hem iş arıyor hem de KPSS'ye hazırlanıyorum.