Yazar: Cem

Aksiyon Dizileri BilimKurgu Dizileri Macera Dizileri Yoklukta İzlenir

Supergirl


140 Okunma
Devam Ediyor

6.6
YAZAR 6.0
PUAN -
İlk Sen Oyla !

Supergirl süpergirl adlı DC Comics çizgi romanından uyarlanmış 2015’te yayınlanmaya başlamış Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera türünde dizi. Dizinin televizyon kanalı CBS diziyi iptal etti ve iki sezon onayı alamadan dizi bitti, fakat dizinin yapımcısı aynı zamanda Arrow , The Flash ve Legends of Tomorrow gibi dizilerinde yapımcısı olan Andrew Kreisberg diziyi The CW kanalına transfer etti ve böylece dizi iki sezon onayı almış oldu. 

Konusu


DC‘nin çizgi romanlarından uyarlanacak dizi, Superman‘in kuzeni olan Kara Zor-El‘i ekranlara getirecek. Krypton gezegenindeki felakatin ardından Dünya’ya kaçan kahramanımız, farklı bir kimlikle yaşayacak. 24 yaşına geldiğinde güçlerini kabullenen Kara, olması gerektiği gibi bir süper kahramana dönüşecek. Projenin arkasında Arrow  ve The Flash gibi dizilerin yapımcısı Greg Berlanti var.

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Melissa Benoist Kara Danvers / Supergirl
2 Mehcad Brooks James Olsen
3 Chyler Leigh Alex Danvers
4 Jeremy Jordan Winn Schott
5 David Harewood Hank Henshaw / J'onn J'onzz
6 Calista Flockhart Cat Grant
7 Peter Facinelli Maxwell Lord
8 Jenna Dewan Tatum Lucy Lane
9 Briana Venskus Agent Vasquez
10 Teddy Sears Alura Zor
11 Tyler Hoechlin Clark Kent / Superman

Yazar Yorumu


Herkes Superman’i bilir superman olurda süpergirl olamaz mı? 🙂 süpermen’in kuzeni nin konu alındığı bir amerikan yabancı dizisi ilk sezon yayınlandıkdan sonra 2 sezon için onay alamadı sebebi de belli bütçe açısından pek iyi olmadığı için görsel efektler, animasyonlar açısından ilgi göremedi ancak tam bitti derken imdatlarına The CW yetişti ve 2 sezon onayını aldılar 🙂 Olaylar ve konu açısından süperman ile aynı dünyayı kurtarma durumunu süper kızımız sağlıyor.

Soracağım soru şu süpergirl uçarken veya inerken o etek nasıl açılmıyor?

1 Yorum
  1. User Avatar
    Serenay Kara

    Diğer süper kahraman dizileriyle karşılaştırıldığında biraz başarısız görünse de anlattığı hikayeler zamanla ilgimi çekmeye başladı. İlerleyen sezonlarda Superman’i de dizide görmeye başlıyoruz. Ve bu kuzenler hakkında bilmediğimiz birçok yeni bilgiyi dizi sayesinde öğreniyoruz. Olumsuz yorumları dikkate almayın ve izleyin.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

Altered Carbon

(Değiştirilmiş Karbon)

Richard K. Morgan‘ın romanından uyarlanan Al …

Devamını Oku

Under the Dome

(Kubbenin Altında)

Under the Dome, CBS tarafından yayınlanan bir Amer …

Devamını Oku

Quantico

(Yeni Ajanlar ve İçinden Çıkılamaz Bir Olay)

Quantico, 2015 ABD yapımı bir yabancı dizidir …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...