Yazar: Cem

Aksiyon Dizileri BilimKurgu Dizileri Macera Dizileri Yoklukta İzlenir

Supergirl


332 Okunma

6.6
YAZAR 6.0
PUAN -
İlk Sen Oyla !

Supergirl süpergirl adlı DC Comics çizgi romanından uyarlanmış 2015’te yayınlanmaya başlamış Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera türünde dizi. Dizinin televizyon kanalı CBS diziyi iptal etti ve iki sezon onayı alamadan dizi bitti, fakat dizinin yapımcısı aynı zamanda Arrow , The Flash ve Legends of Tomorrow gibi dizilerinde yapımcısı olan Andrew Kreisberg diziyi The CW kanalına transfer etti ve böylece dizi iki sezon onayı almış oldu. 

1 Yorum
  1. User Avatar
    Serenay Kara

    Diğer süper kahraman dizileriyle karşılaştırıldığında biraz başarısız görünse de anlattığı hikayeler zamanla ilgimi çekmeye başladı. İlerleyen sezonlarda Superman’i de dizide görmeye başlıyoruz. Ve bu kuzenler hakkında bilmediğimiz birçok yeni bilgiyi dizi sayesinde öğreniyoruz. Olumsuz yorumları dikkate almayın ve izleyin.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

Nightflyers

(Bilim Kurgu, Korku)

Nightflyers, 2018 yılında başlayan Korku, Gerilim  …

Devamını Oku

Black Lightning

(Siyah Yıldırım)

Yönetmenliğini Salim Akil‘in yaptığı Black L …

Devamını Oku

The Man In The High Castle

(Drama, Bilim Kurgu, Gerilim, Tarih)

The Man In The High Castle, 2015 yılında yayınlanm …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...