Arrow | Diziöneri.com
Menü
Menü
Menü 1
Menü

Dizi Öneri

Fakir Yazar
DEVAM EDİYOR
7SEZON
Amerika Birleşik Devletleri
42DAKİKA
8.3PUAN
SENDE
PUAN
VER
Azalt
Azalt
Arttir
Arttir
7.5
7.8IMDb
8.1YAZAR
Arrow
Green Arrow

Arrow Greg Berlanti, Marc Guggenheim ve Andrew Kreisberg tarafından geliştirilen bir Amerikan aksiyon-macera dizisidir. Bu dizi DC Comics tarafından yayımlanan Green Arrow çizgi romanındaki kostümlü suç mücadelecisi süper kahramana dayanır. 2012’nin geç vakitlerinde, 10 Ekim 2012 tarihinde Kuzey Amerika’da The CW kanalında gerçekleşen uluslararası yayınla televizyonda gösterildi.

Arrow
DEVAM EDİYOR
7 sezon
42 dakika
Amerika Birleşik Devletleri
Amerika Birleşik Devletleri
IMDB PUANI7.8
YAZAR PUANI8.1
ZİYARETÇİ PUANI8.3
PUAN VER
Puan Azalt
Puan Azalt
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
Puan Arttır
Puan Arttır
FragmanFragman
KonusuKonusu

Dizi Lian Yu ismindeki ıssız bir adada beş yıl mahsur kaldıktan sonra ülkesine dönüp suç ve yolsuzlukla mücadele eden Oliver Queen’in (Stephen Amell) hayatını konu alır.

Starling Şehri’nin milyarder playboyu Oliver Queen (Stephen Amell) bir gemi kazasında babası Robert Queen’i ve sevgilisi Laurel Lance’in (Katie Cassidy) kız kardeşi olan Sara Lance’i (Caity Lotz) kaybettikten sonra beş yıl bir adada mahsur kalır. Herkes onun da yattakilerle birlikte öldüğünü düşünmektedir. Oliver Starling Şehri’ne döndükten sonra annesi Moira Queen (Susanna Thompson), şirketin eski mali işler müdürü yeni CEO’su olan üvey babası Walter Steele (Colin Salmon) ve küçük kız kardeşi Thea (Willa Holland) ile tekrar bir araya gelir.

5 yıl aradan sonra sosyeteyi yakalamaya çalışan ve gündüzleri milyoner rolü yapıp geceleri kız kardeşinin işlettiği kulübü kamuflaj olarak kullanıp yeşil başlıklı bir kanunsuza dönüşen Oliver, babasının ölmeden önceki son dileği olan Queen ailesinin yanlışlarını düzeltmek için, Starling Şehri’ni eski şanına kavuşturabilmek için, sosyetenin hastalıklarıyla savaşır. Oliver’in kanunsuz kimliği, kızı Sara’nın ölümünden ve eşinin onu terk etmesinden dolayı Oliver’i suçlayan ve kendini kanunsuzu yakalamaya adamış olan dedektif Quentin Lance’in (Paul Blackthorne) odağı haline gelir. Oliver’in sürekli koruması olan John Diggle (David Ramsey) daha sonra adalet için Oliver’in savaşına katılır. Oliver’in annesi Moira da bazı sırlar saklamaktadır. Oliver’in o yatta ölmediğinden ve adada mahsur kaldığından haberi vardır. Çünkü yat sabote edilmiştir.

Babasının verdiği defterdeki hedefleri seçen Oliver, sırayla şehre karşı büyük suçlar işleyenlerin peşine düşer. Starling şehri artık onu “Arrow” olarak tanır.

OyuncularOyuncular
Stephen Amell Oliver Queen / The Arrow
Katie Cassidy Laurel Lance / Black Canary
David Ramsey John Diggle / Spartan
Willa Holland Thea Queen / Speedy
Emily Bett Rickards Felicity Smoak
Paul Blackthorne Quentin Lance
John Barrowman Malcolm Merlyn / Dark Archer
Yayın KanalıYayın Kanalı
The CW
Dizi Hakkında Yazar YorumuDizi Hakkında Yazar Yorumu

Green Arrow ‘un çizgi romanından yola çıkılarak yapılan bu dizi ilk 2 sezon gayet güzel ilerledi babasının defterindeki kişilerden yola çıkarak suçlara son vermesi gayet güzeldi ne zaman sağdan soldan yardım almaya başladı ozaman biraz dizi etkisini kaybetmeye başladı. Grafikler efektler makyajlar gayet güzel dizide.

Dizi Hakkında Sende Yorum YazDizi Hakkında Sende Yorum Yaz
Genişlet
Daralt
Ekstra Yazı Ayarları
Başlıkları Büyült
İçerikleri Büyült
Yazı Puntosunu Büyült
Yazı Puntosunu Büyült
Ekstra Yazı Ayarları
Başlıkları Küçült
İçerikleri Küçült
Yazı Puntosunu Küçült
Yazı Puntosunu Küçült
Yazdır
Yazdır
Dizi Öneri