Yazar: Cem

Dram Dizileri Komedi Dizileri Korku Dizileri Suç Dizileri

iZombie

(Ben Zombiyim)
275 Okunma
Devam Ediyor

8.0
YAZAR 7.5
PUAN -
İlk Sen Oyla !

iZombie, Rob Thomas ve Diane Ruggiero-Wright tarafından CW kanalı için geliştirilen televizyon dizisidir. Dizi, DC Comics’in Vertigo markası ile yayınlanan, Chris Roberson ve Michael Allred’in iZombie isimdeki çizgi romanının uyarlamasıdır.

 

Konusu


Olivia “Liv” Moore; pembe yanaklı, disiplinli bir asistan doktordur. Geceleyin katıldığı partinin beklenmedik bir şekilde zombi beslenme çılgınlığına dönüşmesiyle o da bir zombiye dönüşür. Yeni zombilerden biri olarak Liv, insanlığını korumak ve açlığını gidermek için taze insan beyni yemeye gereksinmektedir ve bunun için bir adli tıp kurumunda işe girer, fakat yeni beslenme şeklinin cinayetleri çözmesine yardımcı olacak türden bir yan etkisi de vardır: ölen kişilerin anılarını özümseyebilmektedir.

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Rose McIver Olivia "Liv"
2 Robert Buckley Major Lilywhite
3 Malcolm Goodwin Clive Babinaux
4 Rahul Kohli Dr. Ravi

Yazar Yorumu


Konusu çok farklı, en başta başrol oyuncusu olmak üzere oyuncuları çok sempatik, korkudan ziyade hafif gerilim ama çok daha eğlenceli bir dizi. Çizgi romandan diziye çevrilmiş bir yapım. Başrol Rose McIver Liv karakterini harika oynuyor. İzleyen bir çok kişi Rose McIver için izlediğine eminim.

Zombie olayına başka bir yönden bakılmış, zombie denince korku akla gelir ancak daha çok eğlenceli azcık gerilimli bir dizi olmuş.

Dizi hakkında hiç eleştiri yapılmamış. İlk eleştiriyi sen yap.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

Queen of the South

(Aksiyon, Suç, Drama)

Queen of the South,  2016 yılında yayınlanmaya baş …

Devamını Oku

Six

(Altı)

Six, Aksiyon, Dram, Savaş, Tarih türünde ABD  …

Devamını Oku

Onzoshi Boys

(Gençlik, Komedi, Romantik)

İlk bölümü 28 Nisan 2019’da Abema TV’d …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...