Yazar: Cem

Dram Dizileri Final Yapan Diziler Korku Dizileri

Outcast

(Walking Dead'in Senaryo Yazarından)
243 Okunma
Final Yaptı

7.5
YAZAR 7.0
PUAN 7.5

Outcast, 2016 yapımı ABD yapımı dram korku dizisi. Senaryosu The Walking Dead sanaristlerinden Robert Kirkman‘a aittir. Dizi Cinemax ve Fox tarafından yayınlanmaktadır.

Konusu


Kyle Barnes’in bedeni 8 yaşında şeytan tarafından ele geçirilmiştir. Kyle, herkes gibi bir hayat yaşamak istemektedir. Aradığı soruların yanıtlarını Reverend Anderson adlı papaz yardımıyla bulmaya çalışacak. Fakat kendinde keşfedeceği bazı gerçeklerle hem dünyanın hem de kendi kaderini sonsuza dek değiştirebilir. Gone Girl, Almost Famous gibi yapımlardan tanıdığımız Patrick Fugit, Kyle Barnes karakterine hayat verecek. Şeytanlarla yoğun bir şekilde ilgilenen, içkici, kumarcı ve kendisinin yeryüzündeki kötülüklere karşı koymak üzere Tanrı’nın bir askeri olduğuna inan rahip Reveren Anderson karakterini ise Philip Glenister canlandıracak. Şeytan tarafından ele geçirilme ihtimali bulunan Stalker karakterine ise Gabriel Bateman hayat verecek.

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Patrick Fugit Kyle Barnes
2 Callie Brook McClincy Holly Holter
3 Philip Glenister Reverend Anderson
4 Wrenn Schmidt Megan Holter
5 Reg E. Cathey Chief Giles
6 Madeleine McGraw Amber Barnes
7 David Denman Mark Holter
8 Brent Spiner Sidney
9 Melinda McGraw Patricia MacCready
10 Pete Burris Ogden

Yazar Yorumu


Bir sonraki bölümü sabırsızlıkla bekleten, gayet hoş, güzel bir dizi.. biraz yavaş ilerlese de sıkılmadan izlenir. Kirkman senaryoda güzel iş çıkartmış gayet başarılı walking dead’deki gerilimi outcast’da da hissedebiliyorsunuz. Konusu sıradan bir konu olabilir ancak oyuncular dizinin ve senaryonun hakkını veriyor.

Dizi hakkında hiç eleştiri yapılmamış. İlk eleştiriyi sen yap.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

American Horror Story

(Dram, Gelirim, Korku)

American Horror Story, 2011 yılında yayınlanmaya b …

Devamını Oku

Prison Break

(Büyük Kaçış)

Türkçe Adı : Büyük Kaçış , ABD yapımı bir aksiyon  …

Devamını Oku

The Hollow

(Aile, Animasyon, Dram, Fantastik, Gizem)

İlk bölümü 8 Haziran 2018 tarihinde Netflix platfo …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...