Yazar: Cem

Fantastik Diziler Gerilim Dizileri Gizem Dizileri Korku Dizileri

Supernatural


256 Okunma

8.5
YAZAR 8.0
PUAN 8.5

‘Supernatural’, Amerikan The WB, daha sonra da The CW kanalında yayınlanmaya devam eden bir korku serisidir. Dizi hikâyesi korku ağırlıklı olmak üzere Gerilim, Dram gibi birçok türden de etkiler taşıyan bir gençlik dizisidir. Başrolünde Jared Padalecki (Sam Winchester) ve Jensen Ackles (Dean Winchester) oynamaktadır. Dizi Warner Bros Television Network tarafından 13 Eylül 2005’te Kanada/Vancouver‘da çekilmeye başlanmıştır. Dizinin 2. sezonu 28 Eylül 2006’da, 3. sezonu ise 4 Ocak 2007’de yayınlanmaya başlanmıştır ancak grev dizinin ilerleyişini olumsuz etkilemiştir. Grevden sonra 4.sezon 18 Eylül 2008’de başlamıştır.

Yaratıcı: Eric Kripke

2 Yorum
  1. User Avatar
    Hamdi Çetin

    Her ne kadar 8. sezondan sonra saçmalamaya başlasa da en favori dizim bu oldu bana bu dizi gibi önerebileceğiniz dizi varsa her türlü izlemeye varım.

  2. User Avatar
    Hakan Aslan

    Çocukken tv8 kanalında Supernatural’i izlemeye başlamıştım. Geçen yıl üniversiteden mezun oldum ve dizi hala devam ediyor. Gelecek sezon da final yapacaklar. Keşke sonsuza kadar sürseydi de izleyebilseydik.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

Da Vinci’s Demons

(Da Vinci'nin Şeytanları)

Da Vinci’nin Şeytanları sanatçı, mucit, idea …

Devamını Oku

Miracle Workers

(Fantastik, Komedi, Romantik)

2019 yılında yayınlanmaya başlayan ve ilk sezonu s …

Devamını Oku

Gotham

Gotham 2014 yılında başlıyan Dram, Fantastik ve Su …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...