Yazar: Cem

Dizi Haberleri

Marco Polo 3. Sezon Netflix Tarafından İptal EdildiBu hafta Marco Polo’ nun 3 üncü sezonunun iptal edildiği netflix tarafından duyurdu. İptal olmasının sebebi olarak da 2 sezonda çok fazla zarar ettiklerini belirttiler.

2 Sezonda Neler Olmuştu?

2 sezonda Kubilay Han dağılan beyliklerini toplamak için ve de tahtını kaybetmemek için bir çok çalışma yaptı. Ancak Ahmad 2 kardeşi birbirine düşürerek  bundan yarar sağlamak istedi. Prens Jing‘in çocuğu olmadığı için Kokachin at bakıcısı tarafından hamile bırakıldı. Bunu bilen sadece Marco polo olduğu için Kubilay ve eşi Chabi Marco Polo ‘yu serbest bıraktı.

Dizinin 2 sezon finalinde Kokachin kendini öldürdü. Kubilay Han Kardeşini öldürdü ve tekrar tek hükümdar oldu.

3 Sezonun Gelmeyeceği 2 sezon’dan belliydi.

3 üncü sezonun gelmeyeceği 2′ nci sezondan belliydi. 2 Sezonda sadece “Çin kırlangıcı savaş taktiği” ve “Yanan atlar” sahneleri haric vasatın altındaydı. Final bölümü çok kötüydü. 2 sezon tamamen hayal kırıklığıydı tamamen senaristlerin hatası olarak düşünüyorum.

2 Sezonun En Sağlam Sahnesi Çin Kırlangıcı Taktiği

Bu yazıyı paylaşın:

BENZER HABERLER

The Shannara Chronicles İkinci Sezon Ne Zaman?

Merhaba Yabancı Dizi Sevenleri Fantastik hikayesi  …

Devamını Oku

İnto the Badlands 2 Sezon Finalini Yaptı

Merhaba Yabancı Dizi Sevenleri; Son zamanlarda izl …

Devamını Oku

Prison Break 5 Sezon Yayınlanmaya Başladı

Merhaba Yabancı Dizi Severleri Uzun bir aradan son …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...

Yorumlar 5

5 Yorum
 1. User Avatar
  hadi yılmaz

  Bence çok güzel bir diziyi sona erdirdiler tarihi diziler çok az ve ben hayranım böyle dizilere üzüldüm 🙁

 2. User Avatar
  Gavur
  Marco polo oyuncuları çok kötüydü bi kaçı hariç örnek kör keşiş ve fahişe me lin ve birazda kubilay tipi....byamba mıdır nedir tıpkı survivour tipleri gibi tam bir dallama....
 3. User Avatar
  umut

  Vasatın Altında yorumunuzu tarih bilginizin bir yansıması olarak değerlendiriyor ve size bu tip harika tarıhsel diziler, yapımlar hakkında yorum yapmamayı canı gönülden tavsiye ediyorum.

  • User Avatar
   Cem

   Bende dizi hakkına görüşümü belirtiyorum genel bir kitlenin görüşünü belirtmiyorum. Ayrıca dizi tam tarihi bilgilere göre değil senaristlerin yazdığı senaryo ya göre ilerledi. Ayrıca tarih bilgim gayet iyidir merak etmeyin. Yorumunuz için teşekkürler.

   • User Avatar
    ibrahim

    Bu mükemmel diziye vasat demeniz bence siteye içerik üretmek için kendinizi zorlayarak izlediğiniz manasına geliyor. Yani vizyon sıfır.