Yazar: Cem

Aile Dizileri Dram Dizileri Popüler Diziler Suç Dizileri

Ray Donovan

(Ray Donovan Hayatı)
410 Okunma
Devam Ediyor

8.3
YAZAR 8.1
PUAN 8.5

Ray Donovan, 2013 yılında başlamış ABD yapımı Suç ve Drama Dizisi. Yönetmen Koltuğunda Allen Coulter bulunmakta. Senaryo ise Ann Biderman‘a ait. Ve ayrıca bir kaç ödül sahibi de oldu Ray Donovan dizisi. 🙂

Konusu


Los Angeles’da geçen hikaye, Ray Donovan isimli bir danışmanın maceralarını ekrana getirecek. Donovon’ın müşterileri sıradan insanlar değil. Onlar L.A.’in en kalburüstü aileleri ve herkes gibi onların da sırları var. Ray’in görevi ise, bu insanların kayıt dışı bir takım problemlerini ortadan kaldırmaya çalışmak, tabii diğer yandan kendi problemli aile yaşamıyla da boğuşmak..

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Liev Schreiber Ray Donovan
2 Paula Malcomson Abby Donovan
3 Eddie Marsan Terry Donovan
4 Dash Mihok Bunchy Donovan
5 Steven Bauer Avi
6 Katherine Moennig Lena
7 Pooch Hall Daryll
8 Kerris Dorsey Bridget Donovan
9 Devon Bagby Conor Donovan
10 Jon Voight Mickey Donovan

Yazar Yorumu


Bu dizi nasıl bu kadar ülkemizde az izleniyor anlamıyorum. Amerika’da 3. sezonun ortasında 4.sezon onayını alan dizi ülkemizde ise pek bilinmiyor. Bence insanlar şans verseler değerini bilecekler.  Pişman olmayacaksınız.

Aman aman bir çekiciliği olmasa da izlerken sıkmayan dizilerden. Ana hikaye olması en büyük artısı bana göre. ilk bölümler itibariyle çok bağlamasa da nefret de ettirmedi sağolsun. Showtime dizilerinin tadı mutlaka farklı oluyor.

1 Yorum
  1. User Avatar
    Kerim Can

    Dizi kesinlikle aileyle beraber izlenebilecek bir dizi değil. Çok fazla erotik sahne ve eşcinsellik içeriyor. Ama bu konular sizin için sorun değilse izlemelisiniz. Çünkü dizi çok akıcı ve yerine göre hem üzüp hem de güldürebiliyor.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

See

(Aksiyon, Drama, Bilim Kurgu)

See, 2019 Yılında Apple TV+ için yayınlanmaya başl …

Devamını Oku

The Passage

(Aksiyon, Fantastik, Macera, Dram)

2019 yılında yayın hayatına başlayan The Passage,  …

Devamını Oku

For Life

(Dram)

İlk bölümü 11 Şubat 2020’de ABC kanalında ya …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...