Yazar: Cem

Fantastik Diziler Yoklukta İzlenir

Siren

(Fantastik Dizi Sevenlere: Deniz Kızı)
943 Okunma
Devam Ediyor

7.2
YAZAR 8.3
PUAN 7.5

Siren, 2018 ABD yapımı Fantastik, Dram konulu dizi. Dizinin yönetmeni Scott Stewar. Senaryo yazarı ise Eric Wald. Efsaneler ile kitaplarda yer alan deniz kızları gerçek hayatta ve bir sahil kasabasında yaşamı nasıl değiştirir.

Konusu


Siren, bizi bir zamanlar deniz kızlarına ev sahipliği yapan efsanesiyle bilinen bir sahil kasabası olan Bristol Koyu’na götürüyor. Gizemli bir kızın gelişi bu gizemi tamamıyla ispatladığında, insan ve deniz arasındaki savaş da ortaya çıkıyor, bu yırtıcı varlıklar kendilerine düşen okyanus haklarını geri almak için geri dönerken çok acımasız bir ortam ile karşılaşır. Deniz kızları okyanuslardaki haklarını geri alabilecek mi?

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Alex Roe Ben Pownall
2 Eline Powell Ryn
3 Fola Evans Akingbola
4 Rena Owen Helen Hawkins
5 Sibongile Mlambo Donna
6 Chad Rook Chris Mueller
7 Ron Yuan Aldon Decker
8 Curtis Lum Calvin
9 Tammy Gillis Deputy Marissa
10 David Cubitt Ted Pownall
11 Sarah Jane Redmond
12 Gil Birmingham Sheriff Bishop
13 Anthony Harrison Admiral Harrison
14 Hannah Levien Janine
15 Andrew Jenkins Doug Pownall
16 David Kaye Jerry

Yazar Yorumu


Siren Fantastik ve Dram türünde ABD 2018 FreeForm yapımı bir dizi. Dizi’nin 2 sezonu 2019 da gelecek. Dizi gayet sürükleyici efekt ve görüntü yönünden de istenileni veriyor ayrıca Eline Powell ‘ın canlandırdığı deniz kızı karakteri de gerçekten çok sağlam ve yapmacık durmuyor. İzleyene bu nasıl deniz kızı dedirtmiyor inandırıyor. Dizi ilk sezonda deniz kızlarının okyanuslardaki hakkını geri almaya uğraşması ile geçiyor.

Boş zamanınızı geçirtecek çerezlik bir dizi. Ayrıca açık sahne vesaire yok genelde o açık sahneler eşya vb. şeyler ile gizlenmiş ve yer verilmiyor rahatlıkla etrafınızdaki insanlar ile izleyebilirsiniz.

Dizi  2 sezon var ancak fazla senaryo bölümleri üretebileceklerini sanmıyorum en fazla 3 sezonu yada 4 sezonu yapar.

1 Yorum
  1. User Avatar
    Çiğdem Cayık

    Efektler, oyunculuk, mekan, müzikler hepsi birbirinden kaliteli ve harika bir dizi izleyicileri bekliyor. Deniz kızlarının olduğu bir dizi bulmak kolay olmasa gerek. Bu yönden de tam bana göre bir dizi.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

State of the Union

(Komedi)

İlk bölümü 6 Mayıs 2019 tarihinde Sundance Tv&#821 …

Devamını Oku

Team Kaylie

(Komedi)

İlk sezonu 23 Eylül 2019 tarihinde Netflix platfor …

Devamını Oku

Stranger Things

(Tuhaf Şeyler)

2016 ABD Yapımı Dram, Fantastik, Gerilim ve Korku  …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...