Yazar: Kürşat Kanepeci

Dizi Haberleri

The Flash 100. Bölümüyle İkonik Kötülerini BuluşturuyorCW kanalında yayınlanan ve DC’nin dizi evrenini oluşturan süper kahraman dizilerini benim gibi hiçbir bölümünü kaçırmadan izleyen birçok hayran bulunuyor. Gelecek hafta The Flash 100. bölümüyle ekranlara gelecek ve bu süper kahraman şovunun güncel hikayesine uygun olarak yayınlanacak. Reverse Flash, Zoom ve Savitar’ı bir arada göreceğimiz ve The Flash dizisinin şimdiye kadarki en çılgın bölümünün promosu da yayınlandı.

 

Yukarıda da gördüğünüz gibi Barry Allen, aynı bölümde Reverse Flash, Zoom ve Savitar ile baş başa ve bu sezonun ana kötüsü olan Cicada’yı durdurabilmenin tek yolunun bu olduğuna inanıyor. Bu bölüm, Nora ve Barry Allen’ın önemli zamanlara geri dönmelerini ve zaman çizelgesinden belirli olayları olmadan engellemelerini de içerecek. Barry Allen’ın tecrübesiz bir speedster olan kızı Nora’yı tehlikeye atması ve bunun sonucunda alınan riskin Cicada’yı yenmelerinde işe yarayıp yaramayacağını görebileceğiz. Zoom’u tekrar göreceğimiz için hepimiz sevinçliyiz.  Tom Cavanagh’ın Wells-Thawne olarak geri döndüğünü görmek de oldukça zevkli olacak.

The Flash’ın 100. bölümünü 5 Aralık 2018’de izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın:

BENZER HABERLER

Netflix’den Yeni Bir Dizi Talihsiz Serüvenler Serisi

Netflix’in Hızını Kesmeye Niyeti Yok! Son Ga …

Devamını Oku

Z Nation’a 4 Sezon Onayı Geldi

Z Nation’un 3 üncü sezon finali yaklaşırken  …

Devamını Oku

Prison Break: Devam – 5 Sezon Nisan’da Geliyor!

Merhaba Yabancı Dizi Severleri; 2016 yılında yaban …

Devamını Oku
User Avatar

Kürşat Kanepeci

Adım Kürşat Kanepeci. 7 Ekim 1987 tarihinde Adana'da doğdum. 2018 yılında Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Kamera kullanmayı seviyorum.Şu an hem iş arıyor hem de KPSS'ye hazırlanıyorum.

Yorumlar 0