Yazar: Cem

Dizi Haberleri

Westworld 1 Sezon Finalini Yaptı! Robert Öldü?Westworld 1 sezon 10’uncu bölümü ile sezon finalini yaptı. Game of thrones performansını yakaladı mı bence yakaladı gayet etkileyici sahneler oldu 1  inci sezonda.

İlk bir kaç bölümün daha önce sıkıcı konuşma sahneleri ile geçtiğini belirtmiştim bu Game of Thrones‘un ilk sezonunun bir kaç bölümünde de böyle idi sebebi ne diye sorarsanız izleyici’nin dizinin konusunu daha iyi anlayabilmesi için tabiki. İzleyici dizinin konusun anlayınca dizinin asıl olayı başlıyor. Westworld’da 4 üncü bölümden sonra dizi haraketlenmeye başladı 4 üncü bölüme kadar olağan sıradan konuşmalı sahneler Westworld normal döngüde sorunsuz devam ediyordu.

4 üncü bölümden sonra Dolores, Maeve, Siyah adam, Bernard ve Robert‘ın inanılmaz performansı ve error verdiren sahneleri ile dizi harika bir hal aldı puzzle çözülmeye başladı olaylar daha anlaşılır hale geldi.

Westworld 1 Sezon Finali

Kendisine yakışır bir final ile kapattı ilk sezonu westworld; Dolores labirent’i buldu ve olayları aydınlattı ne yazıkki Robert’ın ortağını kendisinin öldürdüğünü öğrendi demekki Robert Dolores’e bu yüzden önem veriyormuş 🙂 Maeve amacına ulaştı kendi tarafına çektiği 2 robot ile westworld tesislerinden çıkmayı başardı ancak tren kalkarken niye trenden tekrar çıktı anlam veremiyorum sebebi daha önceki bölümlerde westworld den çıkarsan patlarsın denmişti sebebi bu olabilir sonuçta maeve nin hikayesi westworld e aitti. Bernard zavallım iki arada bir derede yüzüyor bir yandan Robert’dan nefret ediyor bir yandanda Robert onu kontrol ettiği için Robert’a Bağlı kalıyor.

Gelelim Sezon Finalinin Error Verdiren Sahnesine Dolores’in Robert’ı kafasından vurduğu sahneye 🙂 Benim ilk Teorim Tutmuştu Dolores’in Westworld’da Kilit Rol Oynayacağını Söylemiştim Daha Önce Bu Teorim de Tutacak mı Bakalım!

Sizce Robert  öldümü ? Teorim: Bence Tabiki ölmedi Robert Ölürse Film Biter Robert Kendi Robotunu yaptı Kutlamaya gönderdi Dolores’ e kendi robotunu öldürttü 🙂 Robert silahı oraya bırakacak kadar mal değil!

Benim Teorim Bu 🙂

Bekleyelim 2 nci Sezonu Artık.

Saygılar.

Dizi Öneri Ekibi

Cem


Westworld Final Sahnesi Robert’ın Ölümü

Bu yazıyı paylaşın:

BENZER HABERLER

Game of Thrones 8 Sezon 2 Bölüm Yorumu

Merhaba Dizi Severler. Öncelikle 8 Sezon 2 Bölümü  …

Devamını Oku

Blade Runner Anime Serisi Oluyor

İlk olarak 1982 yılında vizyona giren Blade Runner …

Devamını Oku

Vikings Harika 4 Sezon Finali – 5 Sezon Ne Zaman?

Merhaba Yabancı Dizi Sevenleri Vikings 4 sezon 20  …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...

Yorumlar 0