Dizi Öneri: Agents of S.H.I.E.L.D. İzlemeli miyim?

Marvel Agents of S.H.I.E.L.D, 2013 sonbaharında Amerikan ABC kanalında yayınlanmaya başlayan, Marvel evreninde geçen S.H.I.E.L.D. adlı birimin maceralarını anlatan televizyon dizisi.

Yönetmenliğini Joss Whedon‘un yaptığı dizide, Phil Coulsons rolünü Clark Gregg oynamaktadır. Ajan Phil Coulson S.H.I.E.L.D. için küçük bir ekibi bir araya getirir. Onlar, yeryüzündeki doğaüstü olayları, tehditleri ve dünyayı kurtarmak için çalışırken her bir olay, işbirliği ve marifetleriyle ekibi test edecektir.

Yazarın Dizi Hakkında Görüşlerini Konunun En Altından Okuyabilirsiniz!

Agents of S.H.I.E.L.D.’ in Konusu:

Yenilmezler’ Filmindeki rolünden sonra, Ajan Phil Coulson (Clark Gregg) dünya çapında hukuki yaptırım örgütü S.H.I.E.L.D.’e geri dönüyor. Henüz sınıflandırılmamış olayları çözmek için eğitimli ajanlardan oluşan küçük bir ekip kuruyor. Ekipte dövüş ve casusluk konusunda uzman olan Ajan Grant Ward (Brett Dalton), pilot ve dövüş sanatları ustası Ajan Melinda May (Ming-Na Wen) ve zeki ama çok da sosyal olmayan bilim adamları Ajan Leo Fitz (Iain De Caestecker) ile Ajan Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge) yer alıyor. Bunların yanı sıra, ekibe bilgisayar hacker’ı bir sivil olan Skye (Chloe Bennet) de katılıyor.

Agents of S.H.I.E.L.D. Oyuncular:

  • Clark Gregg -Phil Coulson olarak
  • Ming-Na Wen -Melinda May olarak (Dizideki Favori karakterim )
  • Brett Dalton -Grant Ward olarak
  • Chloe Bennet -Skye olarak
  • Iain De Caestecker -Leo Fitz olarak
  • Elizabeth Henstridge -Jemma Simmons olarak

Agents of S.H.I.E.L.D. Fragman

Agents of S.H.I.E.L.D.’ i izlemeli miyim? İmdb? Yazar Yorumu?

Evet arkadaşlar Agents of S.H.I.E.L.D şuan 4 üncü sezonunu geçirmekte. Avengers yani Yenilmezler filminin devamı olarak düşünebilirsiniz  hatta Yenilmezler Filminden daha iyi diyebilirim yenilmezler filmi biraz abartılı sahneleri fazlaydı 🙂  Dizinin hamurunu Marvel yoğuruyor ve dizi türleri arasında en iyilerinden biri diyebilirim.

İMDB:

7,5 İmdb Puanı  Bu puan bu diziye göre düşük bence daha fazlasını hakediyor. İzleyenler için her bölümü ayrı bir güzel ve ayrı bir heyecan, macera kapsıyor. Dizi Marvel Kalitesini tatmış gerçekten. Bu diziyi izlemenizi tavsiye ederim.

SİZLERDE DİZİ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTİNİZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Konuya Yorum Bırakmayı Unutmayın!