Yazar: Kürşat Kanepeci

Dram Dizileri Suç Dizileri

Almost Paradise

(Dram, Suç)
381 Okunma
Devam Ediyor

6.4
YAZAR 7.0
PUAN 7.5

İlk bölümü 30 Mart 2020’de WGN America’da yayınlanan Almost Paradise; Dram ve Suç türlerinde Amerikan yapımı bir televizyon dizisidir.

Yaratıcılar: Dean Devlin, Gary Rosen

Konusu


Narkotik ajanı olan Alex Walker, yüksek tansiyon sorunu nedeniyle emekli olmak zorunda kalır. Stresten uzak olmak ve yüksek tansiyonunu dizginlemek için de Filipinler’in Cedu Adası’ndaki bir otelin hediyelik dükkanını kiralar. Ama burada da rahat duramaz ve adadaki suçluların yakalanması için polise yardım eder.

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Christian Kane Alex Walker
2 Arthur Acuña Ernesto Alamares
3 Nonie Buencamino Ike Ocampo
4 Ces Quesada Cory Santos
5 Samantha Richelle Kai Mendoza
6 Simon Arblaster Paul Montrose
7 Seth Flynn Klaus Von Bueren
8 Billy Ray Gallion August Crowe
9 Emma Leonard Catherine Himmel
10 Erroll Shand The Collector

Yazar Yorumu


Leverage dizisinden tanıdığımız Christian Kane’in başrolünde yer aldığı Almost Paradise hem aksiyonu hem de komediyi içerisinde harmanlayabilmiş bir yaz dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin adından da anlaşılabileceği gibi turistik bir adada geçen dizide yer alan mekanlar, izleyicilerin diziyi daha çok sevmesini sağlayacaktır. Mekanlar kadar kostümler de diziye olan ilgiyi artıracaktır. Sık sık mayolu, bikinili kızlar ve renkli gömlekli erkekler görmeye hazır olun.

Aksiyon, suç, komedi ve dram yani neredeyse bir dizide aranabilecek tüm özelliklere sahip bir diziden kim sıkılabilir ki? Alex Walker karakterini canlandıran Christian Kane’in dizi boyunca olaylara verdiği tepkiler ve diyalogları Almost Paradise’teki mizahın temelini oluşturuyor. Aslında diziyi uzun uzun anlatmaya gerek de yok. Hem eğlenip hem de aksiyona doymak istiyorsanız bu diziye bir şans vermelisiniz. Bana göre tek kötü yanı bazı oyuncular gerçekten başarılıyken bazıları ise sönük kalıyor ve sırıtıyorlar. Başarılı oyuncuların başında da Christian Kane kadar Dean Devlin geliyor.

Dizi hakkında hiç eleştiri yapılmamış. İlk eleştiriyi sen yap.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

A Confession

(Biyografi, Suç, Dram)

İlk bölümü 2 Eylül 2019 tarihinde ITV kanalında ya …

Devamını Oku

Heimebane

(Spor, Dram)

Heimebane, 2018 yılında NRK tarafından yayımlanmay …

Devamını Oku

Mr. Robot

Mr.Robot, Sam Esmail tarafından kaleme alınmış Ame …

Devamını Oku
User Avatar

Kürşat Kanepeci

Adım Kürşat Kanepeci. 7 Ekim 1987 tarihinde Adana'da doğdum. 2018 yılında Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Kamera kullanmayı seviyorum.Şu an hem iş arıyor hem de KPSS'ye hazırlanıyorum.