Yazar: Kürşat Kanepeci

Dizi Haberleri

Blade Runner Anime Serisi Oluyorİlk olarak 1982 yılında vizyona giren Blade Runner, 2017 yılında devam filmi olan  Blade Runner 2049 ismiyle tekrardan vizyona girmiş ve 259 milyon dolar gişe hasılatı yapmıştı. Bu başarısından sonra Adult Swin ve Crunchyroll , Oscar ödüllü film olan Blade Runner 2049’dan esinlenen yeni bir anime dizisi üretmek ve dağıtmak için Alcon Television Group ile ortaklık kurdu.

Blade Runner-Black Lotus adlı dizi, 2032 yılında geçecek ve ve daha önce Blade Runner evreninde görülen karakterleri içerecek. Anime serisinin yönetmenliğini Shinji Aramaki ve Kenji Kamiyama yapacak. Seri, 30 dakikalık 13 bölümden oluşacak.  Adult Swin, dizinin Asya dışındaki İngilizce dublajlı sürümleri için dağıtım haklarına sahip olacak. İngilizce olarak adlandırılan bölümler, Adult Swim’un anime programlama bloğu Toonami’de yayınlanacak.

Bu yazıyı paylaşın:

BENZER HABERLER

Sağlıklı Bir Şekilde Dizi Nasıl İzlenir?

Arkadaşlar DiziÖneri.com‘da her gün dizi tav …

Devamını Oku

American Gods Savaş Başladı İlk Sezon Finali

Merhaba Yabancı Dizi Sevenleri; American Gods İlk  …

Devamını Oku

The Shannara Chronicles İkinci Sezon Ne Zaman?

Merhaba Yabancı Dizi Sevenleri Fantastik hikayesi  …

Devamını Oku
User Avatar

Kürşat Kanepeci

Adım Kürşat Kanepeci. 7 Ekim 1987 tarihinde Adana'da doğdum. 2018 yılında Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Kamera kullanmayı seviyorum.Şu an hem iş arıyor hem de KPSS'ye hazırlanıyorum.

Yorumlar 0