Yazar: Kürşat Kanepeci

Dizi Haberleri

Blade Runner Anime Serisi Oluyorİlk olarak 1982 yılında vizyona giren Blade Runner, 2017 yılında devam filmi olan  Blade Runner 2049 ismiyle tekrardan vizyona girmiş ve 259 milyon dolar gişe hasılatı yapmıştı. Bu başarısından sonra Adult Swin ve Crunchyroll , Oscar ödüllü film olan Blade Runner 2049’dan esinlenen yeni bir anime dizisi üretmek ve dağıtmak için Alcon Television Group ile ortaklık kurdu.

Blade Runner-Black Lotus adlı dizi, 2032 yılında geçecek ve ve daha önce Blade Runner evreninde görülen karakterleri içerecek. Anime serisinin yönetmenliğini Shinji Aramaki ve Kenji Kamiyama yapacak. Seri, 30 dakikalık 13 bölümden oluşacak.  Adult Swin, dizinin Asya dışındaki İngilizce dublajlı sürümleri için dağıtım haklarına sahip olacak. İngilizce olarak adlandırılan bölümler, Adult Swim’un anime programlama bloğu Toonami’de yayınlanacak.

Bu yazıyı paylaşın:

BENZER HABERLER

The 100 ‘ün 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The 100 4 üncü Sezonu İle Yakında Geliyor 3’ …

Devamını Oku

Game of Thrones 8 Sezon 2 Bölüm Yorumu

Merhaba Dizi Severler. Öncelikle 8 Sezon 2 Bölümü  …

Devamını Oku

Game of Thrones 8 Sezon 5 Bölüm Yorumu

Merhaba Dizi Severler. Öncelikle 8 Sezon 5 Bölümü  …

Devamını Oku
User Avatar

Kürşat Kanepeci

Adım Kürşat Kanepeci. 7 Ekim 1987 tarihinde Adana'da doğdum. 2018 yılında Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Kamera kullanmayı seviyorum.Şu an hem iş arıyor hem de KPSS'ye hazırlanıyorum.

Yorumlar 0