Yazar: Kürşat Kanepeci

Dizi Haberleri

Daredevil 3 Sezonun Ardından İptal EdildiYayın hayatına 3 sezon önce Netflix’te başlayan ve Marvel’in popüler kahramanlarından birini anlatan Daredevil dizisi iptal edildi. Iron Fist ve Luke Cage dizilerinin iptaliyle aklımıza gelen bu ihtimal Netflix’ten gelen haberle resmen onaylanmış oldu.

Bir aydan fazladır ortalıkta dönen iptal dedikoduları yüzünden Hell’s Kitchen’ın Şeytanı olarak bilinen Daredevil’in iptal edilmesine çok da şaşırmadık. Netflix de yayınladığı bildiride, “Gösterinin son sezonuyla son derece gurur duyduklarını ve dizinin hayranları için acı verici olsa da diziyi yüksek bir notla en iyi şekilde kapattıklarını” duyurdu. Netflix ayrıca, yazarlara, Charlie Cox’a ve Daredevil kadrosunun geri kalanına şükranlarını iletti.

MCU’nun dizi evrenini takip eden hayranlar, hala iptal edilmemiş olan Jessica Jones ve Punisher dizilerinin akıbetinin ne olacağını merak ediyor. Ayrıca son bir not düşmek gerekirse, iptal edilen dizilerin ileri bir tarihte Disney’in kendi kanalında devam edebileceği dedikoduları da ortalıkta dolaşıyor.

Bu yazıyı paylaşın:

DİZİ İNCELEMESİNİ OKU

BENZER HABERLER

Game of Thrones 8 Sezon 5 Bölüm Yorumu

Merhaba Dizi Severler. Öncelikle 8 Sezon 5 Bölümü  …

Devamını Oku

Game of Thrones 8 Sezon 1 Bölüm Yorumu

Merhaba Dizi Severler. Bildiğiniz gibi 14 nisan sa …

Devamını Oku

Marco Polo 3. Sezon Netflix Tarafından İptal Edildi

Bu hafta Marco Polo’ nun 3 üncü sezonunun ip …

Devamını Oku
User Avatar

Kürşat Kanepeci

Adım Kürşat Kanepeci. 7 Ekim 1987 tarihinde Adana'da doğdum. 2018 yılında Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Kamera kullanmayı seviyorum.Şu an hem iş arıyor hem de KPSS'ye hazırlanıyorum.

Yorumlar 2

2 Yorum
 1. User Avatar
  Reynarar

  İlk 2 sezon çok iyiydi sonrasında düşüşe geçti. Olması gerekende buydu.

  • User Avatar
   Kürşat Kanepeci

   Aslında iptalin reytingle alakası yok diyebilirim. Sadece Netflix, Disney’e çok fazla para ödüyordu ve yeterince kazanmadığı için iptal etti.