Menü
Menü
Menü 1
Menü

Dizi Öneri

Fakir Yazar

Vikings: 4 Sezon 15 Bölüm Elveda Ragnar Reis

31 Aralık 2016
Cem
Elveda Ragnar Reis

Merhaba Dizi Öneri Okuyucuları

Vikings dizinin ilk sezonundan beri başrol oyuncusu olan “Ragnar Lodbrok” ne yazık ki 4 sezon 15 inci bölümde aramızdan üzücü bir şekilde ayrıldı. 🙁

Bence dizi de en iyi oynayan hatta bu dizi sayesinde ünlü olan bir oyuncu Vikings izlemeden bir çok kişi “Travis Fimmel” i tanıdığını sanmıyorum.

Ragnar Tekrar Geri Döner mi?

Ne yazık ki Ragnar Game of thrones’dan tanıdığımız Jon snow kadar şanslı değil onu diriltecek bir büyücüleri yok 🙂 Okadar yılanın içinde demir bile erir 🙂 Keşke bir süpriz olsada geri gelse…

Ragnar’ın İntikamı Alınacak Mı?

Oğulları Ragnar için gelecek hatta umuyorum ki Rollo bile kardeşinin intikamı için rol oynayacak. Harika bir savaş bizi bekliyor.

Ragnar’ın Ölmesi gerekmiyordu. Kendini feda etmesi yerine başka bir çözüm bulabilirdi. Ragnar’ın nasıl öleceğini kahin daha önce görmüştü “kör adam gördüğünde ölüm zamanın gelmiştir”  demişti. Ragnar’ı kral Ella’ya götüren at arabası şöforü kördü ama “ben körüm ama seni görebiliyorum Ragnar” dediğinde tamam dedim ragnar öldü.

İnşallah Dizinin Geri Kalan Bölümünde Ragnar’ın oğulları sıçıp batırmaz dizinin içine diyor ve sizlere iyi yıllar diliyorum. Yeni Yılınız Kutlu olsun.


Ragnar Lodbrok Ölüm Sahnesi

Yorumlar
Dizi Öneri