Yazar: Cem

Aksiyon Dizileri Dram Dizileri Macera Dizileri Popüler Diziler

Into the Badlands

(Çorak Topraklar)
1090 Okunma
Devam Ediyor

8.1
YAZAR 8.5
PUAN 9.0

Into the Badlands, 2015 ABD yapımı Aksiyon, macera ve dram dizisi. Yönetmen koltuğunda David Dobkin. Senaryo yazarları ise Miles Millar, Alfred Gough’e aittir. Dizi AMC kanalında yayınlanmaktadır. Halen ikinci sezondan devam etmektedir.

Konusu


Into the Badlands, uzak doğu dövüş figürlerini içinde barındıran, batıya yolculukla ilgili hikayelerin yer aldığı klasik Çin masallarına dayanır. Feodal baronlar (derebeyleri) tarafından yönetilen bir ülkede güçlü ve cesur bir savaşçının hikayesi konu ediliyor. Sunny (Daniel Wu) isimli büyük bir savaşçı ülkesini aydınlığa ve refaha kavuşturmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor.

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Daniel Wu Sunny
2 Orla Brady Lydia
3 Sarah Bolger Jade
4 Aramis Knight M.K.
5 Emily Beecham The Widow
6 Oliver Stark Ryder
7 Madeleine Mantock Veil
8 Ally Ioannides Tilda
9 Marton Csokas Quinn
10 Stephen Lang Waldo

Yazar Yorumu


Klasik Asya öykülerden çinin Badlands’ının batıya uyarlaması. Profesyonel oyuncu ve yönetmen kadrosu ile birçok filme konu olmuş bu muhteşem öykünün dizi uyarlamasında Feodal baronlar tarafından yönetilen bir ülkede insanlara değer verilmiyordur. Sadece güçlü baronların sözü geçmektedir. Etkili bir şekilde dövüş sanatlarına sahip bir grup ise baronların yaptıklarına daha fazla göz yummayarak onlara savaş ilan eder. İyiler ve kötülerin savaşını izleyeceğimiz yapım dövüş severler için muhteşem efekt ve görüntüleri ile büyüleyici anlar yaşatacaktır. Konu olarak sıradanlık sizi aldatmasın oyuncuların performansı, dizinin çekildiği mekanlar harika.Dövüş sahneleri mükemmel ötesi.Kısaca benim gibi aksiyon tutkunlarına şiddetle tavsiye ediyorum.

Daniel Wu’ nun performansı harika…

Dizi hakkında hiç eleştiri yapılmamış. İlk eleştiriyi sen yap.

Bu yazıyı paylaşın:

DİZİYLE İLGİLİ HABERLER

TAVSİYE DİZİLER

Peaky Blinders

(Peaky Blinders Çetesi)

Peaky Blinders, Birinci Dünya Savaşı sonrasında Bi …

Devamını Oku

Brooklyn Nine-Nine

(Brooklyn Dokuz-Dokuz)

Brooklyn Nine-Nine, Aksiyon Komedi tarzında bir Am …

Devamını Oku

Taken

(Dram, Gerilim ve Aksiyon)

Taken, 2017 yılında ekranlara gelen ABD Aksiy …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...