Yazar: Cem

Aksiyon Dizileri Dram Dizileri Final Yapan Diziler Gerilim Dizileri Gizem Dizileri Polisiye Diziler Suç Dizileri

Quantico

(Yeni Ajanlar ve İçinden Çıkılamaz Bir Olay)
618 Okunma
Final Yaptı

6.7
YAZAR 6.7
PUAN 6.5

Quantico, 2015 ABD yapımı bir yabancı dizidir. Türü Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem, Romantik, Suç üzerinedir. Yönetmen’i Marc Munden; senaryosu ise Joshua Safran, Logan Slakter ikilisine aittir. ABC kanalında yayınlanmaktadır.

Konusu


FBI akademi’ye yeni ajanlarını aramaktadır, Alex Parrish’ın adaylık başvurusunun kabul edilmesiyle hayatı değişecektir. Akademiye birçok öğrenci kabul edilmiştir ancak verilen görevlerdeki başarılarına göre elenerek sadece başarılı olanlar yeni ajanlar olacaktır ancak Amerika’ya yapılmış en büyük terörist saldırısının ardından tüm adaylar şüpheli konumuna gelecektir. Alex bu saldırıdan şans esiri kurtulmuş olsa da FBI gözünde en büyük şüpheli odur ya gerçeği ortaya çıkartacaktır yada bu saldırı onun üzerine atılacaktır. Bakalım Alex Bu işin Altıntan kalkabilecek mi?

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Priyanka Chopra Alex Parrish
2 Josh Hopkins Liam O'Connor
3 Jake McLaughlin Ryan Booth
4 Aunjanue Ellis Miranda Shaw
5 Yasmine Al Massri Nimah and Raina Amin
6 Johanna Braddy Shelby Wyatt
7 Tate Ellington Simon Asher
8 Anabelle Acosta Natalie Vasquez

Yazar Yorumu


FBI ajanlarının nasıl eğitildiğine dair bilgiler ve yaşamından kesitler sunan Abd yapımı bir polisiye dizisi.Üstelik Hollywood’un en güzel en yetenekli kızı da başrol oyuncusu Priyankaya. İlk 3 bölümünü izlemiş olmakla birlikte, diziyi akıcı bol entrikalı ve düşündürücü buldum. Priyanka gerçekten bir terörist mi ? Tüm bu oyunlar ona niçin oynandı? İpuçlarını birleştirip efsane bir ajan olabilecek mi bunu zamanla göreceğiz.

Dizi hakkında hiç eleştiri yapılmamış. İlk eleştiriyi sen yap.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

Da Vinci’s Demons

(Da Vinci'nin Şeytanları)

Da Vinci’nin Şeytanları sanatçı, mucit, idea …

Devamını Oku

Terra Nova

(Yeni Bir Gezegen)

Terra Nova, Fox televizyon kanalında 26 Eylül 2011 …

Devamını Oku

Great News

(Komedi)

İlk bölümü 25 Nisan 2017 tarihinde NBC kanalında y …

Devamını Oku
User Avatar

Cem

Balıkesir/Bandırmalı Boş zamanlarında Dizi İzleyen Web Yazılım Bölümü Mezunu ancak Hobi Amaçlı Takılan Kendi halinde biri :) Dizi Öneri Tavsiye Sayfası 2 Yılını doldurmak üzere. Bu nedenle destekleriniz için teşekkürler daha da geliştirmek dileğiyle...