Menü
Menü
Menü 1
Menü

Dizi Öneri

Fakir Yazar
DEVAM EDİYOR
3SEZON
Amerika Birleşik Devletleri
60DAKİKA
10.0PUAN
SENDE
PUAN
VER
Azalt
Azalt
Arttir
Arttir
7.5
7.5IMDb
7.7YAZAR
The Magicians
Büyücüler

The Magicians, 2015 yapımı Fantastik, Dram, Gençlik ve korku türünde ABD dizisi. Yönetmen: Mike Cahill. Senaryo: Sera Gamble, John Mcnamara. The Mahicians Syfy Kanalında yayınlanmaktadır.

 

The Magicians Dizi Öneri
DEVAM EDİYOR
3 sezon
60 dakika
Amerika Birleşik Devletleri
Amerika Birleşik Devletleri
IMDB PUANI7.5
YAZAR PUANI7.7
ZİYARETÇİ PUANI10.0
PUAN VER
Puan Azalt
Puan Azalt
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
Puan Arttır
Puan Arttır
FragmanFragman
KonusuKonusu

Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York’un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman‘ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor.

OyuncularOyuncular
Jason Ralph Quentin Coldwater 
Stella Maeve Julia Wicker
Olivia Taylor Dudley Alice Quinn
Hale Appleman Eliot Waugh
Summer Bishil Margo Hanson
Arjun Gupta William 'Penny' Adiyodi
Jade Tailor Kady OrloffRick Worthy Dean Fogg
Yayın KanalıYayın Kanalı
SyFy
Dizi Hakkında Yazar YorumuDizi Hakkında Yazar Yorumu

2015 – 2016 sezonunda 13 bölümüyle ekranlara gelen yeni fantastik ve gençlik dizisi The Magicians henüz çok popüler olmayan dizilerden biri. Belki efsaneler arasına girecek bir yapım olarak değerlendirilmeyecek ama henüz böyle bir şeyden söz etmek için çok erken, bunu bize zaman gösterecek. Bu diziyi efsane diziler arasında en yeni adaylardan biri olarak görmeme rağmen bazı kuşkularımın olduğunu söylemeden geçemem. Kurgusunu ne kadar çok beğensem bile dizideki olayların akışı bazı mantıksızlıkları ve saçma gidişatları da beraberinde getiriyor. Fantastik türünde bir dizi olduğundan mantıksızlıklar normaldir diye düşünebilirsiniz, ama bunlar daha çok konu dışına çıkan ya da dizinin senaryosundan bağımsız olarak ilerleyen olaylardan kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Bu yüzden de bu şekilde kurgulanmış bir dizi daha güzel ve ilgi çekici bir konuya sahip olabilirdi bence. Fakat bunları varsaymadan düşünecek olursak; kaliteli, güzel ve fantastik ile macera hayranlarının fazlasıyla ilgisini çekebilecek bir dizi olduğuna inanıyorum. Efektler ve görseller çok iyi, oyuncuları da çok sevdim. Dizinin yeni bölümlerini merak ediyorsunuz, ve ilginizi bir şekilde çekmeyi de başarıyor. Çünkü dizi size her yönden bir şeyler vermeye çalışıyor.

Dizi Hakkında Sende Yorum YazDizi Hakkında Sende Yorum Yaz
Genişlet
Daralt
Ekstra Yazı Ayarları
Başlıkları Büyült
İçerikleri Büyült
Yazı Puntosunu Büyült
Yazı Puntosunu Büyült
Ekstra Yazı Ayarları
Başlıkları Küçült
İçerikleri Küçült
Yazı Puntosunu Küçült
Yazı Puntosunu Küçült
Yazdır
Yazdır
Dizi Öneri