Yazar: Kürşat Kanepeci

Aksiyon Dizileri Fantastik Diziler Komedi Dizileri Macera Dizileri

Future Man

(Aksiyon, Fantastik, Komedi, Macera)
729 Okunma
Devam Ediyor

7.9
YAZAR 7.5
PUAN 7.5

2017 yılında yayınlanmaya başlayan Future Man, Aksiyon, Fantastik, Komedi ve Macera türlerini içinde barındıran bir Amerikan dizisi.

Yaratıcılar: Kyle Hunter, Howard Overman, Ariel Shaffir

Konusu


Ailesiyle birlikte aynı evde yaşayan ve hiç arkadaşı olmayan Josh Futterman, hayatını daha önce kimsenin bitiremediği bir bilgisayar oyununu bitirmeye adamıştır. Oyundaki karakterinin ismi ‘Future Man’ olan Josh, oyunu bitirdiğinde oyundaki 2 karakterin odasında belirdiğini görür. Bu karakterler gelecekten gelmiştir ve geleceği kurtarabilmek için Josh Futterman’den yardım isterler.

Oyuncular


# İsim Dizideki İsim
1 Eliza Coupe Tiger
2 Josh Hutcherson Josh Futturman
3 Derek Wilson Wolf
4 Glenne Headly Diane Futturman
5 Ed Begley Jr. Gabe Futturman
6 Mary Manofsky Grandma Futturman
7 Drew James Young Gabe Futturman
8 Robert Craighead Detective Vincent Skarsgaard
9 Jason Scott Jenkins Carl
10 Sara Amini Thimble
11 Shaun Brown Hatchet
12 Rati Gupta Rake

Yazar Yorumu


Zamanda yolculuk temalı filmler ve diziler her zaman ilgi çekici olmuştur. Future Man de işte tam bu tarzda bir dizi. İzlerken sıkılmıyorsunuz ve dizi biz izleyicileri eğlendirmeyi başarıyor. Bu nedenledir ki tek sezon olarak düşünülen dizinin 2. sezonunu şu an izleyebiliyoruz.

Dizide birçok ünlüye ve tarihi olaya atıfta bulunuluyor. Tabii sık sık zamanda yolculuk yapıldığından gerçekleşmesi gereken birçok olay da zamanımızda gerçekleşemiyor ya da farklı bir hal alıyor. Bu da dizinin daha eğlenceli bir yapım olmasını sağlıyor. Ama ailecek izleyebileceğiniz bir dizi değil. Erkek cinsel organını sık sık gösteriliyor ve cinsellikle ilgili konuşmalara fazlasıyla yer veriliyor.

O kadar sık zamanda yolculuk yapılıyor ki bazen kafanız karışabiliyor ve bildiklerinizi de unutabiliyorsunuz. Ama sonuç olarak her bölümün sonunda kafanızda, acaba gelecek bölümde ne olarak sorusunun oluşmasını engelleyemiyorsunuz.

1 Yorum
  1. User Avatar
    Melek Soral

    Bilgisayar oyunlarını merkezine alan film ve diziler hoşuma gidiyor. Bu dizi de her ne kadar öyle başlamış olsa da sonrasında geleceğe ve geçmişe yolculuk üzerinden ilerliyor. Bu nedenle bazen kafanız karışabiliyor.

Bu yazıyı paylaşın:

TAVSİYE DİZİLER

Marco Polo

(Marco Polo'nun Gençliği ve Kubilay Han Yılları)

Marco Polo, Marco Polo’nun Moğol İmparatoru  …

Devamını Oku

The Politician

(Dram, Komedi)

İlk sezonu 27 Eylül 2019 tarihinde Netflix platfor …

Devamını Oku

The Passage

(Aksiyon, Fantastik, Macera, Dram)

2019 yılında yayın hayatına başlayan The Passage,  …

Devamını Oku
User Avatar

Kürşat Kanepeci

Adım Kürşat Kanepeci. 7 Ekim 1987 tarihinde Adana'da doğdum. 2018 yılında Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum. Kamera kullanmayı seviyorum.Şu an hem iş arıyor hem de KPSS'ye hazırlanıyorum.